Age of History 3 duyuruldu

Bu sabah saatlerinde lukasz jakowski Twitter hesabından Age of History 3 hakkında bir gönderi yayınladı.
Buna göre Age of History 3'un geliştirme aşamasında olduğu ve gerçek zamanlı bir strateji oyunu olacağı belirtildi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

3 yıllık oyuncusuyum artık oyunda bilmediğim şey kalmadı en az 30 tane mod denemişimdir galiba. Bu aşırı iyi oldu. Zor olur umarım artık 10 kere dünya fethi yaptım zor olsun yani artık bir HOI4 seviyesine erişsin.

3 yıllık oyuncusuyum artık oyunda bilmediğim şey kalmadı en az 30 tane mod denemişimdir galiba. Bu aşırı iyi oldu. Zor olur umarım artık 10 kere dünya fethi yaptım zor olsun yani artık bir HOI4 seviyesine erişsin.

Hocam Hoi4 oynayın o zaman. Hoi4'e kafası basmayanlar aoh2 oynuyor zaten. Ama evet katılıyorum zor olmalı ama karışık olmamalı.

Bu sabah saatlerinde Lukasz Jakowski Twitter hesabından Age of History 3 hakkında bir gönderi yayınladı.
Buna göre Age of History 3'un geliştirme aşamasında olduğu ve gerçek zamanlı bir strateji oyunu olacağı belirtildi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Multiplayer gelirse çok çok iyi olur. Zaten 2018'den beri oyuna baktığı yok herifin. Geçen sene bir güncelleme geldi, şaşırdım. Güncelleme kısmına gelince 130 KB olduğunu öğrendim.

Geri
Yukarı