Age of History'de virüs var mıdır?

Crucible

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Steam'de satılan Age of History'de virüs var mıdır? Çok tanımadığım bir yapımcı, adını duyurmamış. Şüphelendim biraz.

Yok, oyun temiz ancak yeni aldıysanız iade etmenizi tavsiye ederim. Aoh2 yasal olarak APK'sını indirebileceğiniz tek oyun bildiğim kadarıyla. Conquerors 2 araması yaparsanız rahatlıkla indirip bedava kurabilirsiniz ve tamamen yasal. 45 TL kurtarmış olursunuz.

O nasıl yapılıyormuş reis ya anlatda indireyim.

Yok Steam'den ama bir şüphe düştü içime bir de bir şey soracağım başka konu açmak istmedim gereksiz konu olmasın diye HOI4 çok zormu age of hsitory yerine HOI oynamak istiyorum ama zaman ve emek istiyor sanırsam çok.

Aoh2 mobil bazlı daha çok grafik olsun oynanış olsun HOI4 daha kapsamlı daha gelişmiş daha detaylı.

yoktur elbette

Yapma sakın trojan yersin ben yedim sen yeme
Hocam yanlış yerden indirirseniz tabii yersiniz.

O nasıl yapılıyormuş reis ya anlatda indireyim.
Conquerors 2 tanıtım videosu diye aratıp karşına çıkan ilk inceleme videosuna girersen onun altında temiz linki bulabilirsin reis. Conquerors 2 oyuna yapılmış bir mod olduğu için yasal olarak sorun çıkmıyor. Hatta yanlış hatırlamıyorsam geliştirici de bununla ilgili bir açıklama yapmıştı. Yıllardır kullanıyorum bir sorun görmedim.

Hocam yanlış yerden indirirseniz tabii yersiniz.

Conquerors 2 tanıtım videosu diye aratıp karşına çıkan ilk inceleme videosuna girersen onun altında temiz linki bulabilirsin reis. Conquerors 2 oyuna yapılmış bir mod olduğu için yasal olarak sorun çıkmıyor. Hatta yanlış hatırlamıyorsam geliştirici de bununla ilgili bir açıklama yapmıştı. Yıllardır kullanıyorum bir sorun görmedim.

Link var mı hocam bir sürü video çıkıyor Yandex kullanıyorum :(

Link var mı hocam bir sürü video çıkıyor Yandex kullanıyorum :(
Buyrun hocam:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı