Bilgisayarda virüs var mıdır?

Geforce Mx130

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 3.6GHz-Sapphire RX5700XT 8GB GDDR6-Gigabyte B550m Ds3h rev 1.4-Viper Steel 8x2GB 3600Mhz CL17 Ram-Apacer Panther As340 240GB-Aerocool Vx Plus 500W-Bitfeniz Helios Mesh kasa 🙂
Dün internetten crack bir uygulama indirdim ve kurdum. Kurulumdan 2-3 dakika sonra laptopumun fanları sesli çalışmaya başladı bilgisayar ısındı. Görev yöneticisinde mrt çalışıyordu. Bende hemen dosyayı her yerden sildim.

Windows'un kendi antivirüsüyle 2 kere hızlı tarattım. Kaspersky indirip 2 kere hızlı 1kere tam tarama yaptim. Virüs yok dedi.

Başka bir şey yapabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam taramada virus çıkmadıysa sorun yoktur. Bilgisayarın ısınması ve fan hızlanması kurulum yaptığı için. Tam taramada virus çıkmadıysa sorun olacağını sanmıyorum. Siz yine de Görev Yöneticisi'nden CPU kullanımına falan bakın. Güvenli modda tekrar tam tarama yapın.

Hocam doğru şekilde sildiyseniz sorun çıkmaz. Kaspersky tam taramada çıkmıyorsa sorun yok demektir.

Hocam bana da bir keresinde virüs girmişti Windows Defender'da sorun gözükmedi Kaspersky ile hızlı tarama yaptım yine çıkmadı tam tarama yaptım öyle virüs gösterdi. Arkadaşın içi rahat etmediyse Malwarebytes ile tarama yapabilir.

Hocam içinizin rahatlaması için son kez Malwarebytes ile tarama yapabilirsiniz.
Yapayım hocam.

İşini temize almak istiyorsan format atabilirsin fakat bir şey olduğunu sanmıyorum.
Çok oyun var yoksa atacaktım.

Hocam bana da bir keresinde virüs girmişti Windows Defender'da sorun gözükmedi Kaspersky ile hızlı tarama yaptım yine çıkmadı tam tarama yaptım öyle virüs gösterdi. Arkadaşın içi rahat etmediyse Malwarebytes ile tarama yapabilir.
Hocam içinizin rahatlaması için son kez Malwarebytes ile tarama yapabilirsiniz.
Yaptım o da birşey bulmadı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı