Ağır hasar kayıtlı R125 motor alınır mı?

Ahmet kenger

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 20.000 TL'ye bir adet R125 beğendim. Benim için hasar olayında sorun yok. Eğer iskeletinde sorun yoksa motor servis yapımlıdır yazıyor. Sarı sitede bakabilirsiniz 20.000 TL Osmaniye'de R125 diye ararsanız bulunur. Sarı site linki atmak istemedim 😂

Arkadaşlar, 20.000 TL'ye bir adet R125 beğendim. Benim için hasar olayında sorun yok. Eğer iskeletinde sorun yoksa motor servis yapımlıdır yazıyor. Sarı sitede bakabilirsiniz 20.000 TL Osmaniye'de R125 diye ararsanız bulunur. Sarı site linki atmak istemedim 😂

Sizin için yok ama satarken alıcı için olur mu bilmem.

12.000'e CBR 250rr olduğu zamanları hatırladım, bir süreliğine üzüldüm.

Vallahi şartlar kötü ilk motora baktığım zaman 250CC alabiliyordum şu an 125'lere ucu ucuna yetiyor 1 seneden biraz falza oldu 😂
Motosikletin yürür aksamında sıkıntı yoksa ve tekerlerinde çaplık yoksa alınır. Zaten motosiklet ülkemizde zor satılıyor daha zor satarsın.

Yani ben ileride R25 ya da mt 25 geçmeyi düşünüyorum satışı çok mu zor olur.

Ağır hasar kayıtlı motor tabii ki satışı zor olur. Zaten acemilerin kullandığı sınıftaki bir motorun 2. sahibi olacaksınız ve iyice yoracaksınız motoru. Başka alternatiflere yönelin. Paranızı çar çur etmeyin. İlla şekil olsun diye de racing bakmayın. İleride büyütmeyi düşünüyorsanız acemiliğinizi ucuz çin malı motorlarda atın ki hem cebiniz yorulmasın hem de satarken siz yorulmayın.

Ağır hasar kayıtlı motor tabii ki satışı zor olur. Zaten acemilerin kullandığı sınıftaki bir motorun 2. sahibi olacaksınız ve iyice yoracaksınız motoru. Başka alternatiflere yönelin. Paranızı çar çur etmeyin. İlla şekil olsun diye de racing bakmayın. İleride büyütmeyi düşünüyorsanız acemiliğinizi ucuz Çin malı motorlarda atın ki hem cebiniz yorulmasın hem de satarken siz yorulmayın.

Hocam anladım ben benelli BN125 düşünüyordum aslında fiyatları arttı Honda'lar CBR'ler var şu an bütçemde biraz daha araştıracağım havaların soğumasını beklersem fiyatlar düşer mi hocam?

Kışın biraz daha düşer evet. Ama benelli gene pahalı olan tarafta kalıyor. Eğer hiç tecrübeniz yoksa ve ilk motorunuz olacaksa Küba çita bile alabilirsiniz. Çünkü kaza yapacaksınız o motor arıza verecek, hasar görecek. Daha ucuz alternatiflere yönelin bence 6-7k arası.

Kışın biraz daha düşer evet. Ama benelli gene pahalı olan tarafta kalıyor. Eğer hiç tecrübeniz yoksa ve ilk motorunuz olacaksa Küba çita bile alabilirsiniz. Çünkü kaza yapacaksınız o motor arıza verecek, hasar görecek. Daha ucuz alternatiflere yönelin bence 6-7k arası.

Hocam Küba çita tarzı motorlar bilmiyorum pek hitap etmiyor bana zaten daha önce cub kullanmıştım bir dönem 50CC yani bilmiyorum Honda vs düzgün olsun istiyorum günlük mesafem kısa zaten 1km Max 2 km gideceğim günlük.

Yeni konular

Geri
Yukarı