Ağız bakım suyu önerisi

AnotherJourney

Kilopat
Ağız bakım suyu kullanmak sağlıklı mıdır? Herhangi bir aşındırıcı etkisi vs var mı? Yoksa bir ağız bakım suyu önerir misiniz? Marketlerde L* markasının mavi olan bir ürününü gördüm fiyatı da ucuz geldi 40 küsur lira. O nasıldır?

Ağız bakım suyu kadar gereksiz bir ürün yoktur. Ağzını su ile çalkala yeter. Ben gittiğim bütün discilerde ağız bakım suyunun kullanilmamasi gerektiğini, ağız florasinin bozulduğunu ve ilerisi için iyi olmadığı söylendi. Zaten listerine'yi bi arastir. Bildigin yer silmek için kullanılan cif gibi ürünler üreten firmadan ibaretti. Satmayinca, ağız bakım suyu gibi saçma sapan pazarlamayla böyle bir işe kalkışip, "basarili" oldular.

Diş hekimiyim listerine total care alabilirsin ben de uzun bir süre kullandım tadi biraz kötü sadece, meridol marka gargaralara da bakabilirsin iyi bir marka ondan da memnun kalmıştım hastalarım da memnun kaldı plak tutulumunu gerçekten engelliyor.

Diş hekimiyim listerine total care alabilirsin ben de uzun bir süre kullandım tadi biraz kötü sadece, meridol marka gargaralara da bakabilirsin iyi bir marka ondan da memnun kalmıştım hastalarım da memnun kaldı plak tutulumunu gerçekten engelliyor.
diş çekimi ve diş dolgusu ortalama fiyat nedir?

Türk dişhekimleri birliğinin 2024 fiyat listesini uyguluyorum kliniğimde bu şekilde aratıp ortalama bir fiyat öğrenebilirsiniz tabii bu fayatların üzerinde de yapılabilir dediğim gibi ortalam bir fiyat.

Ağız bakım suyu kadar gereksiz bir ürün yoktur. Ağzını su ile çalkala yeter. Ben gittiğim bütün discilerde ağız bakım suyunun kullanilmamasi gerektiğini, ağız florasinin bozulduğunu ve ilerisi için iyi olmadığı söylendi. Zaten listerine'yi bi arastir. Bildigin yer silmek için kullanılan cif gibi ürünler üreten firmadan ibaretti. Satmayinca, ağız bakım suyu gibi saçma sapan pazarlamayla böyle bir işe kalkışip, "basarili" oldular.
Kesin bir kanı yok mudur sağlık açısından?

benim tahminim eskiden kullanılan alkol oranları yüksek gargaralar burda bahsedilen, evet florayı mahvediyor alkol içerikliler fakat şuan alkol içerikli gargaralar kalmadı, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı