Ağlamak istiyorum

Ağlamak iyidir.
Ağlamazsan durum daha da kötüleşir ağlayabiliyorsan ağla yoksa içinde büyür boğazın düğümlenir. Odanın kapısını kapat ya da tek başına bir yerde bir güzel ağla sonra kendine gelirsin ağlamazsan düzelmez.

Aslında bir diğer sorun da ağlamak. Ben ağladığımda kendimi çok güçsüz hissediyorum.

Aslında bir diğer sorun da ağlamak. Ben ağladığımda kendimi çok güçsüz hissediyorum.
Hiç ağlamadım diyen erkek yalan söyler.
Ağlamak güçsüzlük değil kardeşim bir nevi rahatlama sinirleri boşaltma. Ağla ve hiç bir şey olmamış gibi devam et. Sıkma güzel canını çabala ama kendini ezdirme herkesin bir alın yazısı var olacağı varsa zaten olur ❤️👍🏻

Hiç ağlamadım diyen erkek yalan söyler.
Ağlamak güçsüzlük değil kardeşim bir nevi rahatlama sinirleri boşaltma. Ağla ve hiçbir şey olmamış gibi devam et. Sıkma güzel canını çabala ama kendini ezdirme herkesin bir alın yazısı var olacağı varsa zaten olur ❤️👍🏻

Sağ olun hocam.

Hocam kafanızı vererek bir dram filmi izleyin. Sonunda mutlaka ağlarsınız. Örnek olarak vereceğim film 1.30 saat ve ben son 30 dakikasını ağlayarak izlemiştim. Filmin adı "Hachiko A Dog's Story."

Ağlamak bazen iyi geliyor değil mi?
İlerledikçe içine atıyorsun bilmem anlatabildim mi?
Aşk işlerinde kalbini değil aklını kullan o zaman üzülmesin...
Ve hiçbir insana bağlanma üzerler yoksa seni.
Tecrübem olduğu için anlarım ama şunu da diyeyim ki ağlamak aptalların işidir.
O yüzden hiçbir kızın arkasından ağlama...
Hayatını daha düzgün yaşa emin ol en iyisi bu.

Eğer aklını kullansan üzülmezdin.
Şu ana değin 1 kişi hariç üzüldüğüm olmadı onda ise dediğim hatayı yapmıştım.
Hele lise bitinceye kadar aşk meşk işine girmek saçma.

Yeni konular

Geri
Yukarı