Ağlamak istiyorum

RaYmN

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Merhaba. Başlıkta söylediğim gibi. Ağlamak istiyorum. Çok alakalı değil bence ama geçen hafta eski konularda da bahsettiğim ortaokuldan beri sevdiğim kızla sevgili olduk. 2. günün sonunda bana aslında öyle duygular hissetmediğini sadece uzun zamandır çabamı gördüğünü ve bir şans vermek istediğini söyledi. Şu anda da bayağı samimiyiz arada göz göze gelince falan ikimizin de gözleri doluyor. Her neyse. İlk gün dışında pek takmadım şu an da takmıyorum ama belki bununla alakalıdır. Neyse işte sorun bu ağlamak istiyorum.

Merhaba. Başlıkta söylediğim gibi. Ağlamak istiyorum. Çok alakalı değil bence ama geçen hafta eski konularda da bahsettiğim ortaokuldan beri sevdiğim kızla sevgili olduk. 2. günün sonunda bana aslında öyle duygular hissetmediğini sadece uzun zamandır çabamı gördüğünü ve bir şans vermek istediğini söyledi. Şu anda da bayağı sami miyiz arada göz göze gelince falan ikimizin de gözleri doluyor. Her neyse. İlk gün dışında pek takmadım şu an da takmıyorum ama belki bununla alakalıdır. Neyse işte sorun bu ağlamak istiyorum.

Bu sizi %100 ağlatacaktır. (!)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Tam anlamadım ama sadece ağlamak istiyorsan soğan doğrayabilirsin. Dönercilerdeki cehennem ateşi o küçük biberleri de yiyebilirsin.
Veya 3-5 el herhangi bir Riot games oyunundan oynayabilirsin.

Bu sizi %100 ağlatacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1639233255042.png

Tam anlamadım ama sadece ağlamak istiyorsan soğan doğrayabilirsin. Dönercilerdeki cehennem ateşi o küçük biberleri de yiyebilirsin.
Veya 3-5 el herhangi bir Riot Games oyunundan oynayabilirsin.

Duygusal boşluktaymış gibi hissediyorum.

Geri
Yukarı