Ağlatacak bir oyun önerisi

orpat

Hectopat
Makaleler
1
Assassin's Creed IV: Black Flag en beğendiğim oyunlardan birisidir. Kaptan Kenway avrupanın fakirlikten kırıldığı zamanlarda korsanlık yapmak zorunda kalır eşini ve çocuğunu terk ederek bu yola girer ve oyunun sonunda yıllar geçmiş olur. Eşi vefat edince kızına vekalet eder. varlık ve bolluk içinde hayat sürerler ama bazı dramatik yollar atlatılmış olur.

the Fool

Gigapat
Makaleler
8
Yer
Bursa
Ben senaryoyu öyle hatırlamıyorum nedense:D Gözünü para ve zengin olma hırsı bürüyen kaptan Kenway ailesini geride bırakıp gider ve zengin olunca döneceğini söyler vs.

VirtualXSecret

Hectopat
Assassin's Creed IV: Black Flag en beğendiğim oyunlardan birisidir. Kaptan Kenway avrupanın fakirlikten kırıldığı zamanlarda korsanlık yapmak zorunda kalır eşini ve çocuğunu terk ederek bu yola girer ve oyunun sonunda yıllar geçmiş olur. Eşi vefat edince kızına vekalet eder. varlık ve bolluk içinde hayat sürerler ama bazı dramatik yollar atlatılmış olur.
Allah razı olsun kardeşim oyunun yarısındaydım. Adam sadece oyun öner demiş özetini çıkar yaz dememiş.

Samet35

Hectopat
Yer
İzmir
CoD'un Modern Warfare serisini oynayabilirsin.Ayrıca kendim de şuan oynadığım Dying Light'ı da deneyebilirsin.

Yeni konular

Yukarı