Agon Pro 27" AG274fz nasıldır?

attackhan

Centipat
Daha fazla  
Agon Pro 27" AG274fz 260Hz 0.5ms kullanan var mı? Almayı düşünüyorum önerir misiniz? 27 inç ve 260 Hz olması çok hoşuma gitti. Ayrıca IPS panel, HDR destekleri de varmış. Yorumlarınızı bekliyorum :)

Tavsiye ettiğim ve beğendiğim monitördür.
260Hz native değil yalnız. OC ile yükseltiliyor. 240Hz olarak kullanılması daha doğru olabilir.
Bütçe el veriyorsa alabilirsin. Asla üzmez.
Agon serisi AOC'un üst segment monitörleri çünkü. ASUS ROG gibi düşün.
Hadi ya bilmiyordum, üzdü bi tık :D Olsun ama 20 hz den bir şey olmaz.. Bu fiyatlara bir bu, bir de Philips 27M1N5200PA-00 27inç var zaten. Birini seçeceğiz artık napalım :) Gameboosterin daha ucuza var ama güvenemedim

Hadi ya bilmiyordum, üzdü bir tık :D Olsun ama 20 Hz'den bir şey olmaz. Bu fiyatlara bir bu, bir de Philips 27M1N5200PA-00 27inç var zaten. Birini seçeceğiz artık ne yapalım :) Game Booster'in daha ucuza var ama güvenemedim

Philips mantıklı olmaz.
Oyunculuk alanına AOC daha çok hizmet ediyor.
Eğer 260Hz'de stabiliteyi monitör, kablo ve sistem bozmaz ise kullanabilirsin.
Bazı cihazlar titreme türü stabilitesiz hareketler sergiliyor.
Özellikle Game Booster gibi çöp monitörler bunu çok yapıyor. Asla önermem dostum. 👍

Philips mantıklı olmaz.
Oyunculuk alanına AOC daha çok hizmet ediyor.
Eğer 260Hz'de stabiliteyi monitör, kablo ve sistem bozmaz ise kullanabilirsin.
Bazı cihazlar titreme türü stabilitesiz hareketler sergiliyor.
Özellikle Game Booster gibi çöp monitörler bunu çok yapıyor. Asla önermem dostum. 👍
Teşekkürler hocam sanırım aocta karar kıldım. Gönül ister ki 360 alalım ama 24 inç bana çok küçük gelecektir, oyunlarda rahat hissettirmiyor :)

Yeni konular

Geri
Yukarı