Agresif davranan öğretmene ne yapılmalı?

lucitikxD

Hectopat
İyi akşamlar. Bugün arkadaşla başımıza bir olay geldi bayağı sinirlendim hala kararsızım konuyu anlatayım size. Geçen hafta müzik dersini seçtim 11. sınıfa gidiyorum bu arada. Müzik hocası iyiydi geçen hafta bu hafta değişmiş yeni hoca gelmiş. Arkadaşımla sırada telefondan bir şeyler izliyorduk 5 dakika tenefüsler çok kısa bu arada daha sonra hoca girmiş içeri ruh gibi hiç ses vermemiş yani görmedik de duymadık da. Geldi bize bağırdı direkt ayağa kalktık azarlamaya başladı diyor ki "Burnunuzu sürterim yere müdürün odasına kadar götürürüm" falan. Sonra hocam kalktık ya ayağa dedim daha yeni gelmiş sınıfa ilk defa görüyorum böyle tanışma hiç iyi olmadı. Sonra aklınızı alırım falan dedi ve yeniden burnunuzu yere sürerek götürürüm müdüre falan dedi. Bir şey demedim başka hocaya, sinirden elim buz kesti. Şikayet etmeyi düşündüm sizce ne yapalım arkadaşlar? Tehdit ediyor "lan'lı" falan konuşuyor derste böyle hoca mı olur ya?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun gibi öğretmenleri genelde merkezi yerlere atarlar pamuk gibi iyi kalpli öğretmenleride 2 adım atsan mayına basacağın yerlere atarlar.

Madem telefon sokabiliyorsun okula müzik dersi başladığında aç ses kaydını at telefonu cebine ders boyu kayıt alsın en azından elinde kanıt olur yetkili yerlere şikayet edersin.

Haberlerde görüyoruz öğretmeni dövdü doktoru dövdü diye (bazı) çalışanlar (özellikle devlet memurları) cidden dayağı hak ediyor.

Son düzenleme:
Bunun gibi öğretmenleri genelde merkezi yerlere atarlar pamuk gibi iyi kalpli öğretmenleride 2 adım atsan mayına basacağın yerlere atarlar.

Madem telefon sokabiliyorsun okula müzik dersi başladığında aç ses kaydını at telefonu cebine ders boyu kayıt alsın en azından elinde kanıt olur yetkili yerlere şikayet edersin.

Haberlerde görüyoruz öğretmeni dövdü doktoru dövdü diye (bazı) çalışanlar (özellikle devlet memurları) cidden dayağı hak ediyor.
İzinsiz ses kaydı kanıt sayılmıyor diye biliyorum hiçbir işe yaramaz.

Kardeşim o da basit. Cimer'e yazı yazacaksın, ondan sonra bekleyeceksin ama tam detayları bilmiyorum. CİMER'e yazarsan bence çözülür gibi. Müdüre gitmekle falan uğraşma.

Geri
Yukarı