AGT, 18 yaş altı Black Card siparişi için imza ister mi?

463895

Hectopat
Makaleler
6
Yer
İstanbul
Merhabalar, Black Card siparişi verdim geçen günlerde, birkaç güne kargo şubesine teslim edilecek.
Sorum şu: Ben reşit değilim, yani 18 yaşının altındayım ve eve geldiklerinde benim okulda/dershanede olma ihtimalim var. İlla kartı teslim almak için benim imzalamam mı gerek?
Yani annem/babam veya abim teslim alabilir mi kartı?

Gerek yok imzaya ben markete bıraktırmıştım kargodaki adam aradı beni kimlik bilgilerimi verdim markete bırakmıştı kartı.

Merhabalar, Black Card siparişi verdim geçen günlerde, birkaç güne kargo şubesine teslim edilecek.
Sorum şu: Ben reşit değilim, yani 18 yaşının altındayım ve eve geldiklerinde benim okulda/dershanede olma ihtimalim var. İlla kartı teslim almak için benim imzalamam mı gerek?
Yani annem/babam veya abim teslim alabilir mi kartı?

Geleceği zaman sizi arıyor yetkili kurye, T.C.'ni alıp aşağıya inmeni istiyor, ardından T.C.'ni kontrol ediyor bilgiler doğru mu diye, ardından imza attıktan ve bilgiler doğru çıktıktan sonra kartını siyah "Papara" zarfının içinde teslim ediyor sana.

İmza istiyorlar fakat o kadar önemli bir şey için imza değil veliniz de okusa atar imzayı.
Gerek yok imzaya ben markete bıraktırmıştım kargodaki adam aradı beni kimlik bilgilerimi verdim markete bırakmıştı kartı.
Markete bırakması yasak aslında.

Bana geldiğinde kimliğim ile indim aşağı imza attım kartı aldım. Evde yoksanız belki veliniz teslim alabilir ya da markete vs. bırakmasını isteyebilirsiniz.

Geri
Yukarı