AGT Kargo taşımacılık gönderi gelmediği halde sahte imza ile teslim edildi yazıldı

eternity_day

Hectopat
Daha fazla  
AGT Kurye denen, kargo şirketi düpedüz sahtekar. Amazon Türkiye'den aldığım ürünü bu kurye ile yolladılar. Bir gün geçti aradan... Aynı gün teskim edileceği belirtilen, ASUS ROG Helios adlı 20 kg ağırlığındaki bilgisayar kasasını getirmediler. Amazon'un sistemine de, "benim adıma imzanmış" ve de "teslim edildi" yazmışlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
GT kurye denen, kargo şirketi düpedüz sahtekar. Amazon Türkiye'den aldığım ürünü bu kurye ile yolladılar. Bir gün geçti aradan... Aynı gün teskim edileceği belirtilen, ASUS ROG Helios adlı 20 kg.

Agt ile görüştünüzmü eğer görüştüyseniz ve hala daha sizi suçlu buluyorlarsa hemen sizin almadığınıza dair kanıtları toplayarak tüketici hakem heyetine başvuru yapın aynı zamanda bir avukat ile görüşüp dava açabilirsiniz. Aynı durumu SK ile yaşadım ve dava açtım şube hiçbir şekilde kanıtlayamazsınız dediler. Avukatım sağ olsun kuryeden tutun kuryenin kullandığı araç GPS kayıtlarına kadar isteyip beni haklı çıkardı. Sonuç SK şubesi uzlaşma için alınan ürünün 2 katını ödemeye razı geldi.

AGT Kurye denen, kargo şirketi düpedüz sahtekar. Amazon Türkiye'den aldığım ürünü bu kurye ile yolladılar. Bir gün geçti aradan... Aynı gün teskim edileceği belirtilen, ASUS ROG Helios adlı 20 kg ağırlığındaki bilgisayar kasasını getirmediler. Amazon'un sistemine de, "benim adıma imzanmış" ve de "teslim edildi" yazmışlar.

Hocam öncelikle Amazon ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim onlar problemi çözeceklerdir.

Rezaletten de üst seviye bir şey bu, kapıcı veya apartman görevlisine vermiş olmasınlar? Sorup soruşturun iyice, yarın gelecektir ya da bugün sarkmıştır? Ki her türlü o imza olayının asla olmaması gerek, amazonu arayın

Gerçekten rezalet bir kargo firması Papara kartımı bekliyorum 1 ay oldu millete 1 gün içinde diyorlar 1 yıl sonra götürüyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı