AGT Kargo ürünü belirtilen tarihte getirmedi

kaane

Kilopat
Merhaba. Bu AGT Kargo çoğu kişi için aynı deneyimi yaşatıyor biliyorum fakat artık sıkmaya başladı. Normalde Amazon, Kolay Gelsin firması ile gönderiyordu ve gerçekten de gün içerisinde geliyordu, hatta saat 16:00'ı geçen Kolay Gelsin kargom yok. Bu AGT Kargo ise aynı şeyi yapmayı başaramıyor. Aynı gün teslimat olarak aldığım ürün ertesi güne bırakılıyor ki ben asla güvenmiyorum bu tahmine, kargom iptal olacak kesin. Berbat bir firma, kendiniz kişisel gönderim yapacaksanız ya da firmaysanız anlaşma yapacaksanız uzak durun, uzak durun, uzak durun. En rezil kargo firması olabilir.

Merhaba. Bu AGT Kargo çoğu kişi için aynı deneyimi yaşatıyor biliyorum fakat artık sıkmaya başladı. Normalde Amazon, kolay gelsin firması ile gönderiyordu ve gerçekten de gün içerisinde geliyordu, hatta saat 16:00'ı geçen kolay gelsin kargom yok. Bu AGT Kargo ise aynı şeyi yapmayı başaramıyor. Aynı gün teslimat olarak aldığım ürün ertesi güne bırakılıyor ki ben asla güvenmiyorum bu tahmine, kargom iptal olacak kesin. Berbat bir firma, kendiniz kişisel gönderim yapacaksanız ya da firmaysanız anlaşma yapacaksanız uzak durun, uzak durun, uzak durun. En rezil kargo firması olabilir.

Hocam AGT Kurye Papara kart vb. ürünlerdede aynısını yapıyor merak etmeyin geç de olsa elinize varacaktır.

Aynı durumu yaşıyorum her seferinde. Keşke kargo firması seçme şansı olsa ürünlerde.

Aynen. Bence şu an MNG en iyisi. En azından matya tecde için en iyisi. Agt yavaş biraz. Normalde PTT yavaşlığıyla ünlü ama dün sipariş ettiğim ürün bugün İstanbul'dan Malatya'ya geldi bile.

En rezil kargo firması Türkiye'de kolay kapılabilecek bir unvan değil ne yazık ki. Katılımcıların hepsi bu kadar rezil olunca birinciyi seçmek zor oluyor.

Merhaba. Bu AGT Kargo çoğu kişi için aynı deneyimi yaşatıyor biliyorum fakat artık sıkmaya başladı. Normalde Amazon, Kolay Gelsin firması ile gönderiyordu ve gerçekten de gün içerisinde geliyordu, hatta saat 16:00'ı geçen Kolay Gelsin kargom yok. Bu AGT Kargo ise aynı şeyi yapmayı başaramıyor. Aynı gün teslimat olarak aldığım ürün ertesi güne bırakılıyor ki ben asla güvenmiyorum bu tahmine, kargom iptal olacak kesin. Berbat bir firma, kendiniz kişisel gönderim yapacaksanız ya da firmaysanız anlaşma yapacaksanız uzak durun, uzak durun, uzak durun. En rezil kargo firması olabilir.

Beğenmedim atan arkadaş AGT çalışanı sanırım.

Gerçekten çok kötüler teslimat konusunda. Her kargonun ertesi gün teslim edildiği yere 7+ günde ancak teslim ettiler.

Kendilerini ''Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına'' şikayet ettim fakat belirli bir çalışan sayısı altında oldukları için cezai işlem uygulayamıyoruz dediler.

Beğenmedim atan arkadaş AGT çalışanı sanırım.

Gerçekten çok kötüler teslimat konusunda. Her kargonun ertesi gün teslim edildiği yere 7+ günde ancak teslim ettiler.

Kendilerini "Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına" şikayet ettim fakat belirli bir çalışan sayısı altında oldukları için cezai işlem uygulayamıyoruz dediler.

Keşke 7 günde etseler benim kargom bana 6 ay sonra ulaştı

1.5 aydır bir banka kartını teslim edemediler evde olmama rağmen ne zile basıyorlar ne de arıyorlar alıcı adreste yok diyorlar. Hayatimda bu firma kadar rezil bir şey görmedim kesinlikle ve kesinlikle uzak durulması gerek.

Hocam şubeden almanız daha iyi olur yoksa getirmiyorlar

Geri
Yukarı