AGT Kurye 9 haftadır Papara kartı ve 1 haftadır Türk Telekom hattı getirmiyor

Drmysterioo

Centipat
Daha fazla  
27 Ocakta Papara kart için başvurmuştum ve 28'inde kargoya verilmişti hala elime ulaşmadı. 5 kez WhatsApp hattına yazdım ve hepsinde aşağıdaki cevabı aldım.

IMG_20230405_124715.jpg

Ondan vazgeçtim hadi artık tamam ama bu sefer de Türk Telekom yeni hattımı getirmiyorlar. Evde olduğum halde geçen cuma evde bulamadık diye mesaj attılar tekrar WhatsApp'tan yazınca en geç 5'inde gelir dediler fakat hala ortalıkta yok. Ne yapayım siz getirmeniz gereken sürede getirmediğiniz için ben fatura ödemeye devam edeceğim deyip dava mı açayım? Artık bekle bekle nereye kadar.

Papara kartını alalı daha 1 sene olmadı galiba. Kargo firması hala aynıysa belirtilen iş günü dolduktan bir gün sonra getirmişti. Takip sitesinden kargodan sorumlu olan kişiyi görebiliyordun. Taciz edip duruyordum, gördüğünü de sayfanın son güncelleme tarihinden anlıyordum. Bilerek getirmiyorlar bence. Şaka gibi.

Ve evet tehdit edebilirsiniz şikâyet edeceğim diye.

Papara kartını alalı daha 1 sene olmadı galiba. Kargo firması hala aynıysa belirtilen iş günü dolduktan bir gün sonra getirmişti. Takip sitesinden kargodan sorumlu olan kişiyi görebiliyordun. Taciz edip duruyordum, gördüğünü de sayfanın son güncelleme tarihinden anlıyordum. Bilerek getirmiyorlar bence. Şaka gibi.

Bunlar nedense hep böyle ben dayanamayıp gittim aldım şubelerinden böyle bildiğiniz kargo şirketleri gibi değil laylom çalışıyorlar şubeye gidin sorun benimkinde öyle oldu gittim aldım.

Bunlar nedense hep böyle ben dayanamayıp gittim aldım şubelerinden böyle bildiğiniz kargo şirketleri gibi değil laylom çalışıyorlar şubeye gidin sorun benimkinde öyle oldu gittim aldım.

Bir de ismi "aynı gün teslim". Bu kadar ironik olan başka bir şirket yok sanırım ya. İnşallah kimsenin işi düşmez.

Kuryeye de firmaya da sorgulama ekranından sürekli mesaj attım. En son "hey, kargo, alo" tarzı mesajlar atmaya başladım ama hiçbirisi yanıt vermedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı