AGT Kurye Papara kartı getirmiyor

Anex009

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Papara sipariş ettim 2 hafta da teslimat yapmadılar 4 5 gün gecikti bir de üstüne bugün mesaj geldi adresiniz yanlış veya hatalı iade sağlanacak diye bit mesaj geldi. Kurye beni aramadı bile mesaj gördüğümde Papara'yi arayıp bildirdim kuruye sizi araması gerekti hata yapmış falan dedi geri kart için size yönlendirdim diyor papra uygulamasında hala iade işleminde olarak gözüküyor. Sizce gelir mi kart, adres %100 doğru.

Son düzenleyen: Moderatör:
2-3 ay civarı gelmeyen kartım şikayetvar.com'a açtığım şilayet sonrası 2 günde geldi. Sorun şurada ki her gün sistem "Geldik ama evde bukamadık" diye güncelleniyordu evde olmama rağmen. Kurye'ye sorduğumda evi bulamadım demişti. Bi an şaka falan sanmıştım ama değilmiş.

Merhaba arkadaşlar, Papara sipariş ettim 2 hafta da teslimat yapmadılar 4 5 gün gecikti bir de üstüne bugün mesaj geldi adresiniz yanlış veya hatalı iade sağlanacak diye bit mesaj geldi. Kurye beni aramadı bile mesaj gördüğümde Papara'yi arayıp bildirdim kuruye sizi araması gerekti hata yapmış falan dedi geri kart için size yönlendirdim diyor papra uygulamasında hala iade işleminde olarak gözüküyor. Sizce gelir mi kart, adres %100 doğru.
Zamanında kartı getirmeleri için sanırım 2 ay bekletilmiştim. İlk haftada kart, şehire getirilmişti ama bir türlü bana ulaştırılmadı. En sonunda kuryeyi aradım. Bana yaz sonuna kadar bulunduğum yere dağıtım olmayacağını söyledi. (Aramasam bundan haberim olmayacaktı) Sonrasında başka bir adres verdim ve 1-2 gün sonra getirdiler. Bu arada yaz sonuna kadar dağıtım olmayacak dediği bölge, işlek bir bölgeydi. Şehir merkezine arabayla 5-10 dakika arası. Tavsiyem kuryeyi aramandır.

Belki inanmayacaksınız ama ben yine de yazayım. Biz arkadaşın Papara kartı için AGT Kurye'nin bürosuna gittik elden teslim alalım diye. Bürodaki adam dağıtıma çıktı dedi ve kuryenin numarasını verdi. Kuryeyi aradık ve yanına gittik. Yemin ediyorum kuryenin altında seleli bisiklet vardı ve seleden kartı çıkartıp arkadaşıma verdi. Günde sadece birkaç mahalle geziyor altındaki bisiklet yüzünden. Şaka gibi ya.😃

Geri
Yukarı