AGT Kurye "aynı gün gelmeyen teslimat"

Mert Yavuz123

Centipat
Daha fazla  
Birebir Şikayet Var'a attığım yazıyı sizlerle paylaşıyorum.

18.11.2021'de Amazon Prime ile klavye siparişi verdim ertesi gün aksam teslim olarak. Siparişim dağıtıma cıktı aksam 18:00 gibi. Saaa 20:30'da çağrı merkeziyle konuştum, dağıtımda olduğunu ve teslimat için gönderildiğini söyledi. 21:30'da kuryeyi aradım haritada yarım sattır hareket etmeyince. Adam evinde çayını içerken çocuklarıyla oturuyor. Ürünün başka bölgeye çıktığını ve yarın sabahtan teslimat yapılacağını söylüyor. Ben kendimi size göre değil siz kendinizi bana göre ayarlayın diye akşam teslimatı istedim. Çağrı merkezine durumu anlattım, dağıtımda olduğunu ve geleceğini söyledi. 23:00'a kadar dağıtım olduğunu WhatsApp'a yazdım, dedim ki bakın böyle bir durum var. Ürünüm nerede, hangisi doğruyu söylüyor? Dağıtımda oldugunu ve bölgede teslimat için yakın sürede aranacağımı söylediler. Bunu dedikten 5 dk sonra bugün için mesai saatlerinin sona erdiğini, teslimatın sağlanması adına bölgelerine aciliyetlerinin aktarıldığıyla ilgili mesaj göndermişler.

Şimdi yarın sabahtan o ürün gelecek ve ben evde olmayacağım. Akşam tekrar gelecek ve geri göndereceğim. Yenisini sipariş vereceğim.
Siz beni salak yerine koydunuz ben de sizi koyacağım. Bu arada bilmeyenler için, AGT'nin açılımı "Aynı Gün Teslimat" ama şirket sahiplerinin isimlerinden haberi yok galiba. Çünkü bu olsa olsa aynı gün gelmeyen teslimat olur. Teşekkürler, bozuk klavyeden bu şikayeti bana oluşturttuğunuz için. Kurye utanmadan bir de ziyaret edildi diye evinin tavanının fotoğrafını çekmiş. Allah kimseyi sizin elinize düşürmesin, profesyonel hizmetiniz mükemmel.

Kuryenin geldik bulamadık dediği görseli de sizlere paylaşıyorum.

Dosya Ekleri

• Opera Anlık Görüntü_2021-11-19_222025_takipagt.aktif.com.png
    Opera Anlık Görüntü_2021-11-19_222025_takipagt.aktif.com.png
    191,4 KB · Görüntüleme: 198
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu mu yani? Basit bir klavyen aynı gün gelmedi diye ortalığı ayağa kaldırmışsın. Yazık. Noldu 1 gün geç geldi klavyen bir yerin mi eksildi? Biraz anlayış ya.
Normalde 2 gün içinde teslimat denilse arkadaşın böyle tepki vereceğini düşünmüyorum. Çağrı merkezi ve Amazon bugün içerisinde dağıtıma çıkıp gelecek dediyse öyle olmak zorunda. Kargo şirketinin kendi içinde bir iletişimsizlik var. Biri dağıtımda diyor biri mesai bitti diyor.

Adamlar dağıtıma çıktığı zaman bir bölgeninkini dağıtıyor, eğer zaman yetişmez ise öteki bölgeyi ertesi gün dağıtıyor. Amma da naz yapmışsınız, adama yarın gelince evde değilsen komşuya ver dersin olur biter.

Hayatımda gördüğüm en kötü firmadır. Kredi kartımı yenilettiğimde bu firmayla gönderdiler ki 1 ay sonra aldım. 2 hafta ulaştırma süresi, 2 hafta boyunca evde olmama rağmen evde yoktunuz diyerek geciktirmeleri yüzünden. Arıyorsun acil dağıtıma aldık sizi diye gönderiyorlar. 2 hafta boyunca aradım 2 hafta boyunca aynı şeyi söylediler. Tahminimce yarın da gelmeyecek kargonuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı