AGT Kurye ekran kartını ne sürede getirir?

egeoz316

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Ankara
Amazon'dan Prime ile birlikte ekran kartı satın aldım ve AGT Kurye ile teslimatı yapılacak fakat internette yorumları gerçekten çok kötü. Bugün teslim edilecek görünüyor ancak bugün teslim edebilirler mi? Sırf hızlı teslimat için Prime kullanıyoruz ve birkaç hafta gelmesini beklemek istemiyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstanbul'da ikamet etmekteyim. Prime ile aldığım ürünlerin hepsi agt kurye ile geliyor ve ertesi gün elimde oluyor. Bunun için ayrıca siparişi gece 00.00'dan önce vermeniz gerekiyor.

Amazon'dan Prime ile birlikte ekran kartı satın aldım ve AGT Kurye ile teslimatı yapılacak fakat internette yorumları gerçekten çok kötü. Bugün teslim edilecek görünüyor ancak bugün teslim edebilirler mi? Sırf hızlı teslimat için Prime kullanıyoruz ve birkaç hafta gelmesini beklemek istemiyoruz.
Geçen gün anneler günü için hediye aldığımda beni kanser ettiler resmen. Evimin 500 600 metre yakınından geçip taa 4 5 kilometre uzağa gidiyor. 5 6 kere arayıp anneler günü için hediye olduğunu aciliyeti olduğunu belirttim. Aynı şeyi tekrar tekrar yaptılar. Daha sonra Amazon'a şikayetimi belirtip benim kargolarımı Kolay Gelsin'den başka firmayla göndermemelerini istedim. Bana göre Kolay gelsin en iyisi.

Prime olmayan siparişlerim AGT ile geliyor. Pazar günü yola çıkmış. Bugün geldi. Hiç aksamadı bende.

AGT, benim açımdan problemli bir kargo şirketi. Amazon Türkiye üzerinden verdiğim siparişi ertesi gün bütün gün evde olmama rağmen getirmeyip, üstüne üstlük gece 22:00-23:00 arasında biz geldik yoktunuz şeklinde bir yalan söylediler. Ertesi gün ise kargoyu teslim eden kargo yetkilisine durumu aktardım ve bana, kargonun dün dağıtıma çıkmadığını ve dağıtıma çıkmayan kargoların sistemde bu şekilde görünebileceğinden bahsetti. Sözü size bırakıyorum...

Yeni konular

Geri
Yukarı