AGT Kurye ne zaman teslimat yapar?

Hocam Allah kurtarsın adamlar benim kapıma kargomu getirmeyip evde yoktunuz yalanını sıkıyor sonra yarını evime getirmesi gerekirken gel kargonu alıyorsan al almıyorsan iade edeceğiz diyor gidiyorum evde olmama rağmen bir de adamlardan laf işitiyorum en sonunda ürünümü alıyorum Amazon pirme kargo bu arada kısacası adamlar ne zaman isterse o zaman getiriyorlar ya da siz gidip alıyorsunuz.

Hocam Allah kurtarsın adamlar benim kapıma kargomu getirmeyip evde yoktunuz yalanını sıkıyor sonra yarını evime getirmesi gerekirken gel kargonu alıyorsan al almıyorsan iade edeceğiz diyor gidiyorum evde olmama rağmen bir de adamlardan laf işitiyorum en sonunda ürünümü alıyorum Amazon pirme kargo bu arada kısacası adamlar ne zaman isterse o zaman getiriyorlar ya da siz gidip alıyorsunuz.
Hiç başıma gelmedi. Büyük ihtimal merkezi lokasyonumdan dolayı.

Papara black kartımı saat 11 gibi aldım. Ne bir AGT kurye yazıyor ne bir işaret. Sonrasında kurye kapının önündeydi tam teslimata çıkıyormuş araba motor falan yoktu. (Yürüyerek yapıyor) Neyse AGT kurye mi dedik evet dedi, daha sonrasında kimlik bilgilerimi alıp verdi zarfı bu kadardı. Ayrıca Papara desteğe şikayet ettim e posta geldi. Durum için üzgünüz gerekli aksiyonları aldık diye ama bence hiç bir şey olmayacak. Aradığımız zaman isterse telefonu açıyor. @KafadanKontak

Yeni konular

Geri
Yukarı