AGT Kurye ile Papara Card teslimi

Arkadaşlar güncelleme az önce kartımın gönderici firmaya iade edileceği hakkında mesaj geldi. Çağrı merkezini de arayamıyorum mesai saatleri bitmiş. Halbuki daha birkaç saat önce kuryeyle konuştum ve tekrar geleceğini söyledi. Gerçekten çok sinir bozucu zaten 5 dakika ile kaybetmek yeteri kadar sinirimi bozarken bir de böyle bir şey olması ekstra canımı sıktı. Ne yapacağımı bilmiyorum şuan kurye bana böyle söylememişti.

Öncelikle selamlar. Ben yaklaşık 3 gün önce Papara Black Card siparişi verdim ve adres olarak da okulumu verdim çünkü günün çoğu saatinde oradayım. Bugün kurye beni ben servise bindikten 5 dakika sonra aradı ve inip alma gibi bir şansım yoktu çünkü evim okula uzakta olduğu için servis dışında toplu taşımayla gitme şansım pek olmuyor. Kuryeyi aradım, gün saat veremiyoruz ve şubeden teslim de yok dedi. Başka gün tekrar getirecekler miş. Yani tek şansım hafta içi bir gün saat 3'ten önce gelmesini ummak. Black Card siparişi veren insanların bu olaya nasıl bir çözüm bulduğunu merak ediyorum çünkü eğer 3'ten önce gelmezse teslim almam mümkün değil ve kurye de çok uzun süre bizde kalmaz kartınız dedi.

@Ashes hocam sizi de Papara ile ilgili sorunum olduğu zaman hep etiketliyorum. Ne zaman Papara ile ilgili konu açsam aklıma siz geliyorsunuz, hakkınızı helal edin :D
3'den önce gelebilir evet. Bana saat 1-2 civarı gelmişti 2 kartım da. Şuan bi arkadaşım var ve 3 aydır kartı şubede duruyor. Dağıtıma çıktığı yok. Yani uğraşırsanız eğer kargo şirketiyle hemen verirler. Yoksa arkadaşıma olduğu gibi bi kere gittimi daha da gelmez.

Arkadaşlar güncelleme az önce kartımın gönderici firmaya iade edileceği hakkında mesaj geldi. Çağrı merkezini de arayamıyorum mesai saatleri bitmiş. Halbuki daha birkaç saat önce kuryeyle konuştum ve tekrar geleceğini söyledi. Gerçekten çok sinir bozucu zaten 5 dakika ile kaybetmek yeteri kadar sinirimi bozarken bir de böyle bir şey olması ekstra canımı sıktı. Ne yapacağımı bilmiyorum şuan kurye bana böyle söylememişti.
Diyorum ya, AGT pişmanlıktır. Amazon bile bazen bu kargo demeye bin şahit isteyen şirket ile çalışıyor, böyle durumlarda müşteri hizmetlerini arayarak siparişimin iptalini istiyorum.
Şikayetvar gibi sitelere olayı yazın derim.

Diyorum ya, AGT pişmanlıktır. Amazon bile bazen bu kargo demeye bin şahit isteyen şirket ile çalışıyor, böyle durumlarda müşteri hizmetlerini arayarak siparişimin iptalini istiyorum.
Şikayetvar gibi sitelere olayı yazın derim.
Aynen öyle yapacağım son çare olarak
3'den önce gelebilir evet. Bana saat 1-2 civarı gelmişti 2 kartım da. Şuan bi arkadaşım var ve 3 aydır kartı şubede duruyor. Dağıtıma çıktığı yok. Yani uğraşırsanız eğer kargo şirketiyle hemen verirler. Yoksa arkadaşıma olduğu gibi bi kere gittimi daha da gelmez.
Sağolun hocam
Arkadaşlar dün aradım AGT Kuryeyi iade yapıldığını fakat tekrar kargolayacaklarını söyledi bana müşteri hizmetleri. Kısacası ilk gelişinde de ikinci gelişinde de teslim aldıktan 1 gün sonra teslim ettiler bana. Fakat bu İstanbul'un en merkezi yerlerinden birine sipariş etmemden kaynaklı İzmir'de olup da 4-5 ayda teslim alan arkadaşlarım var. Hatta, İstanbul'un merkeze uzak bir ilçesi olan Bahçeşehir'de oturup da 2 ayda teslim alan da var o yüzden her türlü aylarca beklemeye hazır olun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı