AGT Kurye Kargoyu Baskasına Teslim Etmiş

Malum AGT Kurye. Ziraat'den kart istediğimiz de AGT Kurye sözde getirecekti. 3 kez şikayet kaydı oluşturduk Ziraat'ı ve AGT Kurye'yi aradık sağolsunlar zaten şubeye getirilmiş kartımı 26 gün içinde getirdiler. Bir adet banka kartım ve Papara Black Card'ım var. Papara Black Card'de rekor kırıp 2 hafta da getirdiler o beni çok şaşırttı.

5-6 Ay oncesinde bir kart basvurusunda bulunmustum Papara'dan ve Black Kart yoktu sanirim, farkli bir karta basvurmustum. 1 Aydir dagitimda takili kalmisti AGT kurye'de. O kart cok da onemli degildi acikcasi ben de sallamadim durumu. Ama gercekten AGT rezil bir kurye servisi. Ben onceki kart islemlerimde de rezillik cektim bu firmadan.

Bu AGT mi? 😂
Screenshot_2020-08-15-21-59-45-172_com.android.chrome.jpg

Hocam konuyla alakasız ama süreç tam olarak ne kadar sürüyor Papara Black Card için? Hazır okul 21 Eylül'e uzamışken ininal'den Papara'ya geçeyim diyorum da :D, çok bekler miyim merak ettim. Merkezi bir yerde oturmuyorum kasabadayım, karıştırmaları zor olur muhtemelen o yüzden :).

Hocam konuyla alakasız ama süreç tam olarak ne kadar sürüyor Papara Black Card için? Hazır okul 21 Eylül'e uzamışken ininal'den Papara'ya geçeyim diyorum da :D, çok bekler miyim merak ettim. Merkezi bir yerde oturmuyorum kasabadayım, karıştırmaları zor olur muhtemelen o yüzden :).

Papara ile bir problem yok. Tum problem AGT'nin acemiliginde. Ne kadar surer bilemiyorum maalesef.

AGT firmasi, Turk Telekom'un hizmetine, firma/hizmet tipi farketmeksizin kafa tutuyor, o derece rezalet bir firma. Firma degil pardon, merdiven alti dukkan kendileri.
Aksam aksam cileden cikartiyorlar insani.

Hangi kargo ya? (AGT kargo firması mı anlamadım :D)
Geçen biz de aynı şeyi yaşadık takipte teslim edildi yazıyordu gittik şubedeymiş.

Papara ile bir problem yok. Tum problem AGT'nin acemiliginde. Ne kadar surer bilemiyorum maalesef.

AGT firmasi, Turk Telekom'un hizmetine, firma/hizmet tipi farketmeksizin kafa tutuyor, o derece rezalet bir firma. Firma degil pardon, merdiven alti dukkan kendileri.
Aksam aksam cileden cikartiyorlar insani.
Vay be Amazondan ürün almıştım aynı gün geldi. :D
Vay be Amazondan ürün almıştım aynı gün geldi. :D
Yazmayı unuttum AGT ile geldi. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı