AGT Kurye pazar günü dağıtım yapıyor mu?

Eren1661

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar dün sabah Amazon'dan aynı gün teslimat seçeneği ile sipariş verdim dün AGT Kurye'ye verildi ve saat 20.53'te dağıtıma çıktı 22.00a kadar ulaşacak dendi ama saat 12ye kadar gelmedi kontrol için sisteme girdiğimde not ziyaret girildi. Ertesi gün tekrar ziyaret edilecek dendi ama kurye hiç gelmemişti. Ben de pazartesi günü gelir diye düşündüm her ne kadar Papara Black kartı getirirken çok sorun yaşasam da öyle düşündüm az önce sisteme girdiğimde tekrar dağıtıma çıkmış olarak gözüküyordu. Bugün çalışmıyorlar diye biliyorum çok az olsa da bugün gelme olasılığı var mıdır?

Dosya Ekleri

• resim_2022-01-30_185814.png
    resim_2022-01-30_185814.png
    69,2 KB · Görüntüleme: 694
Son düzenleyen: Moderatör:
AGT kuryeler bireysel çalıştığı için sizin bulunduğunuz konuma göre değişir. Şahsen ben evimin bölgesine getiren 2 kuryeyle de samimi oldum. Gece 12'de bile evine dönerken arayıp uyumadıysam bırakıyor. Getirme olasılıkları var.

Ben Isparta'da yaşıyorum. Ütüm bozulduğu için amazondan aldım. Normalde Pazartesi gelmesi gereken kargomu 1 telefonla 12 saat sonra teslim almamı sağladılar. Bence tatlı dil ile acil bir şey ise getirme ihtimalleri var.

Şimdi bir umut beklemeye başladım benim için çok önemli bir ürün N11'den söyledim aras 4 gün dağıtıma çıkardı hepsinde geri döndü iadeye düşmeden ben iade ettim hızlı gelmesi için tekrar Amazon'dan sipariş ettim umarım dediğiniz gibi olurda gelir cevaplarınız için çok teşekkür ederim

Şimdi bir umut beklemeye başladım benim için çok önemli bir ürün N11'den söyledim aras 4 gün dağıtıma çıkardı hepsinde geri döndü iadeye düşmeden ben iade ettim hızlı gelmesi için tekrar Amazon'dan sipariş ettim umarım dediğiniz gibi olurda gelir cevaplarınız için çok teşekkür ederim
Kuryeyle iletişime geçebilirsin önemli bir ürünse. Daha detaylı bilgi verecektir.

Geri
Yukarı