Ağza sürülen kolonya yalama sonrası sağlık sorunu yaşanabilir mi?

Metil alkolden kolonya yapılmayacağı söylenmiş zaten. Olsa bile dudak yalamayla zehirleyecek kadar alkol almış olmanız pek olası değil bence. İçilmemesi için bu tür ürünlere acı tat veren kimyasallar katılabiliyor. O tadı almış olabilirsiniz eğer o üründe varsa.
Peki ne kadar süre sonra belli olur bir şey olup olmadığı?

10-20 kez yaşamışımdır o durumu. Hala görüşümde azalma yok. 1 kerelikten bir şey olmaz bence.
Ne biliyim ya midem ağrımaya başladı, psikolojik mi bilmiyorum. Eyüp Sabri Tuncer okyanus kokulu kolonyası, baktım içinde ne var anlamadım ki metilin bir izomeri varmış galiba.

@yukionii
Kafaya çok takıyorsunuz. Hiç mi bayramlarda kolonyalı elinizle lokum yemediniz, o acı tat ağzınıza gelmedi :D
Hocam kör etmesi sıkıntı, ölünce zaten fark etmeyeceğim de kör olursam diye korkuyorum.
O kolonyayı çok severim :D. Merak etmeyin bir şey olmaz birkaç damladan.
Hala sanki ağzıma tadı geliyor ben mi psikolojik olarak böyle algılıyorun anlamadım. Sabah görmezsem diye ödüm koptu, bu gece bana uyku yok.

Son düzenleme:
Bayramda çektiğim kolonya tadı 10 gün geçmedi ama bir sorun yok bir süre sonra alıştım şimdi de elektrikler gitti gelsin devam edeceğim.
Hocam şakası bile çok kötü yapmayın lütfen...
Sen konuyu açalı iki saat olmuş :) Bir şey olmaz inşallah şu o kadar saatten sonra, korkma boş yere.
Karnımın ağrısı ve ağzımdaki kötü tat korkutuyor beni.

Yeni konular

Geri
Yukarı