Ahsoka Tano dizisi beklentileriniz neler?

Yer
İstanbul/Beylikdüzü
10 Aralık 2020 Disney Yatırımcılar Günü'nde duyurulan Ahsoka Tano dizisinin 2022'nin mayıs ayında çekimleri başlamıştı. Dizinin 2023'ün başında çıkacağı söyleniyor, gayriresmi bir sitede 15 Ocak diye görmüştüm ama doğruluk payı yok. Bir başka söylenen şey ise Ahsoka Tano dizisinin 3 farklı dönemde (Klon Savaşları, Rebels ve Galaktik İç Savaş sonrası büyük ihtimalle The Mandalorian dönemi) geçeceği söyleniyor. Dizideki en farklı unsur ise "World Between Worlds" yanii dünyalar arasındaki dünya kavramını göreceğimiz söyleniyor (bu da bir iddia) ve bu World Between Worlds kavramını Rebels animasyon dizisinde bir güç kapısı olarak görmüştük. Star Wars hayranları olarak bizi garip şeyler bekliyor, eğer bu World Between Worlds kavramı üzerine yoğunlaşacaklarsa bence Tales of The Jedi animasyonu gibi farklı zamanları tek tek anlatmaktansa Ahsoka'nın zamanda yolculuk yapacağı bir senaryo görebiliriz. Bakalım, bekleyip göreceğiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ahsoka'dan tek beklentim güzel bir Thrawn hikayesi. Düzgün bir live-action Thrawn tek başına taşır diziyi.

Umarım Kenobi'de yaptıkları gibi saçma sapan fan service'ler ile doldurmazlar Ahsoka'yı.

Ahsoka'dan tek beklentim güzel bir Thrawn hikayesi. Düzgün bir live-action Thrawn tek başına taşır diziyi.

Umarım Kenobi'de yaptıkları gibi saçma sapan fan service'ler ile doldurmazlar Ahsoka'yı.
Kenobi dizisi gereksiz heyecan yaratmaktan başka hiçbir şeye yaramayan bir diziydi, bir de ekstra olarak Asilerin patika sistemini tanıtıyordu.

Fragman bugün yayınlandı. Güzel olur diye düşünüyorum. Obi Wan Kenobi'de gayet iyiydi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı