AI cover için müzik önerisi

yaser_onur

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi günler dilerim. Ben yapay zeka ile müzik yapıyorum. Önerilerinize ihtiyacım var. Ben Türk siyasetinde Recep tayyip Erdoğan, Ekrem İmamoğlu, Meral Akşener ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun sesini kullanarak müzik yapıyorum. Siz olsanız ben şu siyasetçinin/ünlünün şu müziği söylemesi hoşuma gider dediğiniz öneri var mı? Yaptığım müzikleri YouTube'a yükledim eksiklerimi söylerseniz sevinirim.

Kanal linki:https://www.youtube.com/channel/UCT0VqMzYSVwIgtEIHOewSIw

Siyasetin stresinden kurtulmanın yolu siyasetle ilgilenmeyen kesimin siyasetten çıkmasıdır.

Maşallah bizim millet sonuçlarını geçtim siyasilerden daha siyasi.

Kötü tarafı da, buna rağmen körelmiş bir bakış açısıyla bakılması. Sağ tarafından bakan da sol tarafından bakan da ortasından bakan da düz bir görüşe sahip değil.

Bu noktada otobüste dans eden birine Aleyna Tilki şarkısı söyletmek yerine kendini siyasette sanan veya siyasetin içinde sanan kişilere farkındalık yaşatacak bir içerik bence uygun olurdu.

Yine de sizin tercihiniz. Rica ederim.

Muharrem ince X Kemal Kılıçdaroğlu - gözlerinin yeşilini özledim çıktığında söylersiniz😆
Erkek kısmını kılıçdaroğlu kadın kısmını ince söylerse güzel olur bence.

Muharrem Ince'nin ses modelini bulamadım onun yerine Ekrem İmamoğlu'nu koydum. Umarım beğenirsiniz :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı