AIDA64 stres testi sonuçları

Arkadaşlar sıcaklık düşük. Bu durum tabii ki de çok iyi bir durum ama ben stres testi yapılmadığını düşünüyorum çünkü 10 dakika boyunca 38 derece imkansız şu dediğimi anlasanız sorun çözülecek.
Hocam Maximum değere bakacaksınız Current olana değil. Current şu an olan değeri gösteriyor ben ekran görüntüsünü sonra aldım zaten. Test boyunca ulaşılan değerler Maximum sekmesi altında.

Sizce bunu bilmesem yorum yapar mıyım? Yardım istemeye mi geldiniz yardım etmeye mi? İzin verin de durumu anlatayım. Maximum kısmındaki sıcaklıklar 35, 40 bandındaydı az önce. Sayfaya f5 attım şimdi sıcaklıklar değişti sizin fotoğrafı editleme ihtimaliniz de var ama bilemedim. Sıcaklıklara gelecek olursak, normal.

Sizce bunu bilmesem yorum yapar mıyım? Yardım istemeye mi geldiniz yardım etmeye mi? İzin verin de durumu anlatayım. Maximum kısmındaki sıcaklıklar 35, 40 bandındaydı az önce. Sayfaya f5 attım şimdi sıcaklıklar değişti sizin fotoğrafı editleme ihtimaliniz de var ama bilemedim. Sıcaklıklara gelecek olursak, normal.
Yanlış görmüşsünüz. Konu hiç düzenlenmedi.

Yanlış görmüşsünüz. Konu hiç düzenlenmedi.
Kusura bakmayın o zaman. Yeni uyandım o yüzden olabilir. Ama dediğim gibi sıcaklıklar normal hatta düşük denebilir. İşlemci modeliniz nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı