AIDA64 stres testi sonuçları

Vegas

Kilopat
Makaleler
1
Bilgisayarımın stres testi sonuçlarını yorumlar mısınız? Tehlikeli bir durum var mı? Net olarak bilgim yok yorumlarınız bana çok yardımcı olacaktır.

resim_2020-12-07_135738.png

Hocam stres testini başlatıp 85 dereceyi geçmediği sürece 5 dakika bekletin ondan sonra bize ss'leri atın. Testi başlatmadan boştaki sıcaklıklar bunlar. Stres testinde sıcaklıkların böyle olması imkansız.

10 dakika geçti hocam? Boşta zaten 35 idi.
Sol alttaki start tuşuna bastınız mı? Sıvı nitrojen enjekte etseniz sıcaklık stres testinde o kadar olmaz. Yeni macunu değişmiş, Arctic Freezer 50 soğutuculu Ryzen 5 2600 10 dakikalık stres testinde 65 dereceyi görüyor.

Sol alttaki start tuşuna bastınız mı? Sıvı nitrojen enjekte etseniz sıcaklık stres testinde o kadar olmaz. Yeni macunu değişmiş, Arctic Freezer 50 soğutuculu Ryzen 5 2600 10 dakikalık stres testinde 65 dereceyi görüyor.
Bastım hocam bastım, o kadar da bilgisiz değilim.

Hocam stres testini başlatıp 85 dereceyi geçmediği sürece 5 dakika bekletin ondan sonra bize ss'leri atın. Testi başlatmadan boştaki sıcaklıklar bunlar. Stres testinde sıcaklıkların böyle olması imkansız.
Sağ altta geçen zaman yazıyor zaten 10 dakika geçmiş görmüyor musun ?

Edit: Saniyede olabilir.

Arkadaşlar sıcaklık düşük. Bu durum tabii ki de çok iyi bir durum ama ben stres testi yapılmadığını düşünüyorum çünkü 10 dakika boyunca 38 derece imkansız şu dediğimi anlasanız sorun çözülecek.
Fotoğrafı şimdi güncellediniz hocam. Şu anki değerlere sorunsuz denebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı