Rehber Aidata Alim 10 (ADT1061) Bootloader Kilidi Kaldırma, Root ve EBA Silme

Linux'a 20GB ayırsanız yeterli ona göre bir kurulum yapabilirsiniz. VirtualBox'ta yapamayabilirsiniz çünkü tableti bağladığınızda okumayacaktır USB ayarlarında tableti seçmeniz gerekecektir.
kanka şimdi usb ile linux kurarsam oyunlarım ve dosyalarım silinir mi

Hocam bazı Linux kar USB'den açılınca sorunlu oluyorlar ben böyle çok sorun yaşadım.

Arkadaş acemi gibi o yüzden windowsu silmesin diye dedim
Aslında bilgisayardan çok iyi anlarım o konuda şüpheniz olmasın ama linux vb kurmadım daha önce bu yüzden bilmiyorum

Hocam linuxtan bootloader kilidini açmayı başardım ama vbmetayı ve magiski flaşladıktan sonra sol köşede yazı yazıyor galiba soft brick yedi

root attın mı

reis bana da yardım et lütfen ya tool hiçbir şekilde tableti görmüyor

brick sorununu çözdüm

Dosya Ekleri

• IMG_20221127_174825.jpg
    63,1 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
Böyle yapması bence normal çünkü bu boot.img biraz daha eski bir sürüm için yamalı yani stock rom dosyasındaki sürüm ile önce o yazılım ile sürüm düşürme yapın ve tekrar deneyin

Böyle yapması bence normal çünkü bu boot.img biraz daha eski bir sürüm için yamalı yani stock rom dosyasındaki sürüm ile önce o yazılım ile sürüm düşürme yapın ve tekrar deneyin
Rootu attım hocam başardım sonunda Herkese teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…