Rehber Aidata Alim 10 (ADT1061) Bootloader Kilidi Kaldırma, Root ve EBA Silme

Arkadaş acemi gibi o yüzden windowsu silmesin diye dedim :)
Aslında bilgisayardan çok iyi anlarım o konuda şüpheniz olmasın ama linux vb kurmadım daha önce bu yüzden bilmiyorum

Hocam linuxtan bootloader kilidini açmayı başardım ama vbmetayı ve magiski flaşladıktan sonra sol köşede yazı yazıyor galiba soft brick yedi

"Warnıng: Lock flag ıs: Unlock, skıp verıfy" dedi, şu an ne yapacağımı bilmiyorum.
Android booting ekranında takılı kaldı.
Yeniden stock ROM falan mı yüklemem lazım yoksa Bootloader'ı tekrar mı kilitleyeyim?
Ne yapmam lazım :(.

Cihaz büyük ihtimalle soft brick oldu, neden anlamadım? Neyse orijinal Firmware yükledim ve tekrar normal bir şekilde açıldı. Ancak hangi aşamada hata yaptım anlamadım?
root attın mı

"Warnıng: Lock flag ıs: Unlock, skıp verıfy" dedi, şu an ne yapacağımı bilmiyorum.
Android booting ekranında takılı kaldı.
Yeniden stock ROM falan mı yüklemem lazım yoksa Bootloader'ı tekrar mı kilitleyeyim?
Ne yapmam lazım :(.

Cihaz büyük ihtimalle soft brick oldu, neden anlamadım? Neyse orijinal Firmware yükledim ve tekrar normal bir şekilde açıldı. Ancak hangi aşamada hata yaptım anlamadım?
reis bana da yardım et lütfen ya tool hiçbir şekilde tableti görmüyor

Aslında bilgisayardan çok iyi anlarım o konuda şüpheniz olmasın ama linux vb kurmadım daha önce bu yüzden bilmiyorum

Hocam linuxtan bootloader kilidini açmayı başardım ama vbmetayı ve magiski flaşladıktan sonra sol köşede yazı yazıyor galiba soft brick yedi

root attın mı

reis bana da yardım et lütfen ya tool hiçbir şekilde tableti görmüyor
brick sorununu çözdüm

Dosya Ekleri

• IMG_20221127_174825.jpg
    IMG_20221127_174825.jpg
    63,1 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
Böyle yapması bence normal çünkü bu boot.img biraz daha eski bir sürüm için yamalı yani stock rom dosyasındaki sürüm ile önce o yazılım ile sürüm düşürme yapın ve tekrar deneyin

Yeni konular

Geri
Yukarı