Aidatsız kredi kartı önerisi

CardFinans’ın taksit seçeneklerinden faydalanıyor ama kampanyalarına dâhil olmuyor. Ayrıca kampanyaları için genellikle 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı ve 5000 TL ve üzeri ekstre gibi şartları var. Bu şartları yerine getirince Papara gibi kartların şartsız olarak ve anında iade yaptığı YouTube gibi platformlarda %50 iade kampanyasından faydalanabiliyorsunuz ve iadeniz sonraki ay yatıyor. Markette bile puan kazandırmıyor. Kampanyalar için alacağınız son kart olmalı.

Maximum Aidatsız’ın kampanyaları olmuyor. World Eko’yu almanızı öneririm. Yine de Maximum gerçekten aidatını hak ediyor. Aidatlı olarak alabilecekseniz Maximum’u öneririm.

Öncelikle tek kart ile başlayın.
"Yapı Kredi World Eko" en mantıklı seçim.
Yapılan Araştırma, Karşılaştırma kullanıcı yorumları hep aynı sonuç "World Eko" çıkıyor.
Hatta websinde yok telefon ile başvuru yapıp Ben World Eko istiyorum demek yeterli.
Tek kart ile düzenli kullanıp asgari değil daha fazla ödeyip zamanın da ödersiniz.
Findex puanı kontrol edersiniz. 1100 ve yukarı ise 6 ay sonra diğer kart için başvuru yaparsınız.
World Eko kart başvurusu nereden yapabilirim? Play kart nasıldır?

Yanlış bilgi
Bütün kredi kartlarında aidat var ama arayıp itiraz edince geri ödüyorlar aldıkları parayı.

Yapı Kredi Gold kart kullanıyorum. Banka çaktırmadan 410 TL aidat ücreti kesmiş, arayıp itiraz ettim aynı gün iade ettiler hemen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütün kredi kartlarında aidat var ama arayıp itiraz edince geri ödüyorlar aldıkları parayı.

Yapı Kredi Gold kart kullanıyorum. Banka çaktırmadan 410 TL aidat ücreti kesmiş, arayıp itiraz ettim aynı gün iade ettiler hemen.
Yanlış bilgi vermeyin.
Aidatlı yani ücretli her kartın ücretsiz olanı var.
Her arayana al bedava demiyorlar emin olun.
Kart ücretleri bankaya karta göre 150-700 TL arası değişiyor.

Kart ücretleri yasal sözleşmede yazıyor.
Banka isterse iade ediyor zorunda değil.
Ücretli kartı alıp, sözleşme onay verip ödemiyorum olayı çocukça ve saçma.
Banka yapılan harcamaya göre iade eder / etmez!

Akbank: Axess ücretli - Axess Free ücretsiz
Garanti: Bonus ücretli - Bonus Flexi ücretsiz
İsBank: Maximum ücretli - Maximum Aidatsız
YapiKredi: World ücretli - World Eko ücretsiz

Yeni konular

Geri
Yukarı