Aidatsız Kredi Kartı Önerisi

imnotagamer

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Mühendisi
Halihazırda yüksek limitli kredi kartım var. 1 adet düşük limitli kart için başvuru yapacağım. Aklımda Enpara var ama yine de size danışmak istedim. En fazla 2000-3000 limiti olacak şekilde önerebileceğiniz başka kart var mı? Aidatsız olunca da kampanyalardan dışlanmış olmasın istiyorum.

Ekleme: Garanti Bonus kullandığımdan dolayı 2. bir Garanti kartı düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Ben öğrenciyim vermediler düzenli kullanıma rağmen. Çalışıyorsanız vs. alabilirsiniz bence.
Sürekli mesajı geliyor bana. Ama diğer bankaların da tekliflerini merak ediyorum. Ama aidatsız olunca da çok sınırlayıcı olabiliyorlar.
Ana konuyu düzenledim. Garanti Bonus'um var. Flexi de çok sınırlayıcı kart maalesef.

Halihazırda yüksek limitli kredi kartım var. 1 adet düşük limitli kart için başvuru yapacağım. Aklımda Enpara var ama yine de size danışmak istedim. En fazla 2000-3000 limiti olacak şekilde önerebileceğiniz başka kart var mı? Aidatsız olunca da kampanyalardan dışlanmış olmasın istiyorum.

Ekleme: Garanti Bonus kullandığımdan dolayı 2. bir Garanti kartı düşünmüyorum.

Ben enpara kredi kartı kullanıyorum ilk yıl aidat aldım şu an 2 ekstra kaldı yaparsam 2 yıl aidat alacağım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı