Aidatsız Kredi Kartı Önerisi

Peki diğer kartlara göre kısıtlayıcı bir durumla karşılaştınız mı?

Hayır nakit avans yönünde öyle az miktarda acmadılar 950 TL limit var benim 700 TL nakit acık kampanya yönünde güzel kampanyalar var kısaca aidat almadıkları için seni 3 ay 6 ay zorunlu açık kalacak gibi sözler vermeye verdirmeye calışmıyorlar aramıyorlar bile beni anket için arada sırada

Arayınca iptal ediyorlar zaten. Ben bütün kartlarımı bu şekilde kullanıyorum.
Nasıl yani, anlamadım. 🙂
Hayır nakit avans yönünde öyle az miktarda acmadılar 950 TL limit var benim 700 TL nakit acık kampanya yönünde güzel kampanyalar var kısaca aidat almadıkları için seni 3 ay 6 ay zorunlu açık kalacak gibi sözler vermeye verdirmeye calışmıyorlar aramıyorlar bile beni anket için arada sırada
Nakit avans ihtiyacım olmuyor çok şükür. Benim isteğim, kampanyalı ve ilgi çekici olması. Ve diğer kartımın limiti çok yüksek olduğu için ufak tefek alışverişlerde kullanmak istemiyorum onu.

Nasıl yani, anlamadım. 🙂

Nakit avans ihtiyacım olmuyor çok şükür. Benim isteğim, kampanyalı ve ilgi çekici olması. Ve diğer kartımın limiti çok yüksek olduğu için ufak tefek alışverişlerde kullanmak istemiyorum onu.

Her bankanın kendisine göre kampanyası oluyor. Şu an ben Garanti, Denizbank, Enpara ve Yapıkredi ile calışıyorum. İş Bankası da var ama bu 3 bankadan çok memnunum. İş Bankası'nı hiç sevmedim ama kampayada Deniz, Garanti ve Yapıkredi var. Çok fazla var kampanya ama dediğim gibi, onlar aidat kesiyorlar. Kesmeyen Enpara var ama kampanya öyle cok fazla değil, senin ilgi alanına girmeyen kampanlar olabilir Enpara'da ama avantajı aidat almaması.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı