Aidatsız kredi kartı tavsiyesi

davutefea

Picopat
Ben kredi kartı alacağım. Sadece taksit üzerine kullanacağım. Benden para çekim ücreti, aylık aidat ücreti vs. ek ödeme yapmasını istemiyorum. Böyle bir kart varsa beni bilgilendirirseniz sevinirim. Eğer ki var ise taksitlendirme faizi düşük olursa da süper olur. Teşekkürler bu arada ilgilendiğiniz için. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Genellikle her bankada aidatsız kredi kartı var fakat bazıları daha avantajlı. Üstelik aidatlı kredi kartı aidatlarını müşteri memnuniyeti için iade edebiliyorlar. Bazen fatura talimatı veya harcama sözü istiyorlar ya da puan olarak veriyorlar.

Tamamen ücretsiz bir kart isterseniz Enpara, Maximum Aidatsız, Axess Free ve Bonus Flexi var.

Kampanya açısından Axess Free en iyisi. Bonus Flexi kampanyalarda katılım ücreti alıyor. Maximum Aidatsız, aidat yok diye çoğu kampanyaya izin vermiyor.

Müşteri hizmetleri olarak hepsi iyi ama İş Bankası, Maximum ile önde.

Üniversite öğrencilerine özel Maximum Genç kartı alabilirseniz o aidat almıyor ve mükemmel kampanyaları ve taksitlendirme var. Axess Free’den iyi diyebilirim.

Enpara taksitlendirme kampanyası yaparak komisyonsuz taksitlendiriyor ama zaten taksitli satılan şeyleri çoğu banka 6 ay komisyonsuz taksitlendiriyor.

Alabilirseniz böyle en iyisi olur:

Maximum Genç > Axess Free > Bonus Flexi > Enpara > Maximum Aidatsız.

Hocam; öğrenci değilim, çalışıyorum.
O zaman Axess Free, Maximum Aidatsız ve Enpara en iyisi olur. Üçü de aidat almadığından üçünü de alabilirsiniz. Peşin alışverişleri Enpara’nın ücretsiz taksitlendirmesi hoş.

Sadece birini alacaksanız Enpara veya Axess Free alabilirsiniz.

İkisine de bakacağım :D
Axess Free’nin kötü yanı yurt dışı alışverişi olarak Steam gibi şeyleri sayması ve %1 vergi eklemesi. Bu komisyonu sanırım sadece Maximum almıyor.

Enpara’yı Steam’de kullanmadığımdan durumunu bilmiyorum.

O komisyon rahatsız edici olursa diğerlerini alın. :)

Geri
Yukarı