Aidatsız kredi kartı tavsiyesi

Kararınızı vermişsiniz ama katkı olsun. Maximum Aidatsız ve Bonus Flexi kullanıyorum. Maximum aidatsız kredi kartına daha doğru düzgün bir kampanya yakalayamadım. Bonus Flexi bir tık daha iyi. Arada toplam harcamaya bonus veriyor hiç olmazsa. Maximum’u hiç düşünmeyin.

İşte Üniversiteli(Maximum), Genç Bonus(Bonus), Axex öğrenci(Axex) kullanıyorum. Benim en çok hoşuma İş Bankası gidiyor. Bi tık diğerlerinden daha iyi gibi, puan olarak Maximum diğerlerine gore daha kampanyaları bol oluyor. EnPara hesabım var ama kredi kartını kullanmadım. EnPara bana cok sade geliyor ve kampanya olarak diğer 3 gerisinden geliyor.

İşte Üniversiteli(Maximum), Genç Bonus(Bonus), Axex öğrenci(Axex) kullanıyorum. Benim en çok hoşuma İş Bankası gidiyor. Bir tık diğerlerinden daha iyi gibi, puan olarak Maximum diğerlerine gore daha kampanyaları bol oluyor. Enpara hesabım var ama kredi kartını kullanmadım. Enpara bana cok sade geliyor ve kampanya olarak diğer 3 gerisinden geliyor.

Kampanya peşinde değilim. Sadece içerideki param olduğu gibi kalsın kafasındayım ben hocam.

Geri
Yukarı