Aigo 550W PSU'dan gelen traktör gibi ses

Soruma cevap degil bende farkındayım o kadar olmadıgına ama en çok ona benzedigi için dedim konu sizin traktör kullanmanız degil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Traktör daha sessiz. Sesin kaynağını bulabilir misiniz kulağınızı yakınlaştırarak? Eğer fan sürtüyorsa halledilebilir bir sorun.

Traktör daha sessiz. Sesin kaynağını bulabilir misiniz kulağınızı yakınlaştırarak? Eğer fan sürtüyorsa halledilebilir bir sorun.

Kulagımı ve mikrofon ile test ettim. Kesinlikle PSU.

Aigo genelde Aliexpress gibi yerlerde satılıyor. Türkiye'den aldıysanız ellemeden garantiye yollamanızı öneririm. Tabii sesin PSU'dan geldiğine eminseniz.

Az önce videosunu attım buraya ve kesinlikle eminim. PSU'dan mikrofon ve kulak testi yapıldı.

Ve bir şey de fark ettim: Kasa hafiften PSU kısmından titriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

YouTube koy, onu da ekle!

Ben video linki attım kendım çekip.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu cuma günü deneyebilirim size bu konu üzerinden yazsam olur mu yarin evde degilim şimdi de gece oldu.

Tabi ki de yazabilirsiniz. Başka nerede yazacaksınız :D.
Tabi dediğim şeyleri PSU garantisinin bozulmasını göze alıyorsanız yapın. Önce garantiye göndermeyi deneyin bence. Çözmezlerse fan değiştirebilirsiniz. Zaten çok bilinen bir PSU markası değil bu yüzden kalitesiz olduğunu düşünüyorum. Yanlışım varsa düzeltin lütfen. Yani demem o ki bilinmeyen bir markanın garantisinin çok da önemli olduğunu düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Tabi ki de yazabilirsiniz. Başka nerede yazacaksınız :D.
Tabi dediğim şeyleri PSU garantisinin bozulmasını göze alıyorsanız yapın. Önce garantiye göndermeyi deneyin bence. Çözmezlerse fan değiştirebilirsiniz. Zaten çok bilinen bir PSU markası değil bu yüzden kalitesiz olduğunu düşünüyorum. Yanlışım varsa düzeltin lütfen. Yani demem o ki bilinmeyen bir markanın garantisinin çok da önemli olduğunu düşünmüyorum.

Çok doğru dediniz değiştireceğim zaten bana PSU tavsiyeniz var mı 550W'lık.

Hocam bütçenizi 40 TL aşıyor ama :

Kesinlikle bunu almanızı öneririm. Zaten birazdan başka arkadaşlar da bu PSU'yu önerirler. 400-700 TL bandının en iyi PSU'sudur kendisi.

Eğer 40 TL dahi olsa aşmak istemiyorum derseniz :

Bunu öneririm ancak Performance GD ile arasında çok fark var. 40 TL daha verebilirim diyorsanız mutlaka Performance GD alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı