Aile için 500 bin ₺ araç önerisi

Makaleler
1
Yer
Yalova, Türkiye
Yakın zamanda aile için bir araba almayı düşünüyoruz. Arabanın çok büyük olmasına gerek yok.
Daha önceden 2011 model Opel insignia vardı, yeni aracın iç hacmi de yakın seviyede olması yeterli.
Aklımızda Volkswagen Golf 1.2 TSI Comfortline 2016 modeli var lakin şahsen bu araç için 500 bin ₺ çok geldi bana.
Sizin önerileriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın zamanda aile için bir araba almayı düşünüyoruz. Arabanın çok büyük olmasına gerek yok.
Daha önceden 2011 model Opel insignia vardı, yeni aracın iç hacmi de yakın seviyede olması yeterli.
Aklımızda Volkswagen Golf 1.2 TSI Comfortline 2016 modeli var lakin şahsen bu araç için 500 bin ₺ çok geldi bana.

Opel combo panelvan cam tavanlı modelleri var otomatik mauel modeli var büyük aile aracı.

O fiyatlara Toyota Corolla 2018, Honda civic, Passat 2013'ler var.
Sedan arıyorsanız bir bakın isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı