Monster Pusat K3 Pro, Monster'ın verdiği ömür boyu bakım garantisine dahil mi?

YTSBG

Femtopat
Daha fazla  

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden olmasın hocam arkadaş ürünü almayı düşünüyor ve tek nedeni bakım servisi?

Ömür boyu bakım servisi sanırım sadece laptoplar için.

Konuda alınır mı? Veya alacağım dememiş sorusu başka. Yardım almak istediği konu K3 Pro'nun alınıp alınmayacağı değil...

Site de o tarz bir ibare bulunmuyor. Sadece aldıktan sonra 15 gün içinde koşulsuz iade edebiliyormuşsunuz.

Pusat K3 PRO

Konuda alınır mı? Veya alacağım dememiş sorusu başka. Yardım almak istediği konu K3 Pro'nun alınıp alınmayacağı değil...

Site de o tarz bir ibare bulunmuyor. Sadece aldıktan sonra 15 gün içinde koşulsuz iade edebiliyormuşsunuz.

Pusat K3 PRO
Arkadaşa ek bilgi vermem yasak mı kral? Neden bu kadar rahatsız oldunuz?

Almış ya da alacağı belli değil, belki arkadaş aldı garantiyi soruyor bu şekilde yaparak insanların hevesini kırıyorsunuz.
Sorulan soruların karşılığı olmayan cevaplarda çok bilgili ya da tecrübeli olmuyorsunuz.
Vazifeniz sorulan soru kadar.
Hocam sizin ne haddinize bunları söylemek peki? Heves kırmakla alakası yok. Adam onca para dökecek. En azından yardımcı olmaya çalışıyoruz. Keza cevabı da verdik. Herhalde vazifeniz gelip birilerine maraz olmak?

Garanti kapsamına dahil değilmiş arkadaşlar ben klavyeyi aldım zaten de olur da belki bakım vb. gerekebilir diye belli mi olur hepinize görüşleriniz için teşekkür ederim iyi akşamlar dilerim.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı