Aile ile anlaşamamak

Dostum gerilmişsin, biraz ara ver yat uyu. Bu stresle yaptığın projeden bir şey anlamazsın zaten.
Kendisi arkadaşım olur çok iyi tanırım stres artı çok çalışma onu geriyor. He bide işin içine aile eklenirsen kolalı mentostan farkı yok.
Ailenle vakit geçiremeyecek kadar işin varsa bunu ailene söylersin. Ya da kendine vakit yarat. Çok çalış vakit yarat. Buraya bunu yazarken bile vaktin varmış demek ki. Yoksa sen ergenliğinden çıkamamışsın.
Kendisi arkadaşım olur o yüzden çok iyi tanırım bende konuyu gördüm. Önceklikle vakit konusunda düzenli progam yapar çalışma kendine zaman ayırma yemek yeme vs. Bence ergen demek ayıp ztn çalışıyormuş bide üstüne dalga geçer gibi ergen diyorsunuz çoçuğa.
Kendisi arkadaşım olur çok iyi tanırım stres artı çok çalışma onu geriyor. He bide işin içine aile eklenirsen kolalı mentostan farkı yok.

Kendisi arkadaşım olur o yüzden çok iyi tanırım bende konuyu gördüm. Önceklikle vakit konusunda düzenli progam yapar çalışma kendine zaman ayırma yemek yeme vs. Bence ergen demek ayıp ztn çalışıyormuş bide üstüne dalga geçer gibi ergen diyorsunuz çoçuğa.
Son zamanlarda bizle bile görüşemedi ergen deyip üzmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı