Aile paylaşımı nasıl kullanılır?

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
Arkadaşım Battlefield 1 oynamak istiyor. Aile paylaşımı aç, oynayayım biraz dedi. Gereken çoğu şeyi yaptım. Aile paylaşımını aktifleştirdim, pin kodu falan da oluşturdum ve şu an ne yapmam gerektiğini hatırlamıyorum. Ben mi hesabımı arkadaşıma vereceğim, yoksa o mu bana verecek?
Ben kendi bilgisayarımda kendi hesabıma girince aile paylaşımını açıp kapatabiliyorum. Paylaşım yapacağım kişi de açıp kapatabiliyor mu? Ona pin kodunu vermem gerekiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunlarınızı paylaşmak istediğiniz bilgisayarda Steam hesabınıza giriş yapın.

Steam istemcisinden Steam > ayarlar > hesap kısmına giderek Steam Guard'ın hesabınızda etkinleştirilmiş olduğundan emin olun.

Steam ayarlar panelinden aile sekmesini seçin (ya da geniş ekran modundaysanız, ayarlar > aile kütüphanesi paylaşımı sekmesini). Buradan o bilgisayara önceden giriş yapmış kullanıcıları seçerek kütüphanenizi onlarla paylaşabilirsiniz.

"Bu bilgisayara kütüphane paylaşımı için yetki ver" kutucuğunu işaretleyin.

Kütüphanenizi paylaşmak istediğiniz hesabın yanındaki kutucuğu işaretleyin. Tüm durum böyle bende bugün yaptım arkadaşıma FH4 ve ETS verdim.

Oyunlarınızı paylaşmak istediğiniz bilgisayarda Steam hesabınıza giriş yapın.

Steam istemcisinden Steam > ayarlar > hesap kısmına giderek Steam Guard'ın hesabınızda etkinleştirilmiş olduğundan emin olun.

Steam ayarlar panelinden aile sekmesini seçin (ya da geniş ekran modundaysanız, ayarlar > aile kütüphanesi paylaşımı sekmesini). Buradan o bilgisayara önceden giriş yapmış kullanıcıları seçerek kütüphanenizi onlarla paylaşabilirsiniz.

"Bu bilgisayara kütüphane paylaşımı için yetki ver" kutucuğunu işaretleyin.

Kütüphanenizi paylaşmak istediğiniz hesabın yanındaki kutucuğu işaretleyin. Tüm durum böyle bende bugün yaptım arkadaşıma FH4 ve ETS verdim.
Çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı