Steam Aile paylaşımında PC kapalıyken karşı tarafın oyunları gidiyor

angaralı0624

Centipat
Daha fazla  
Sorunu açıklayım önce. PC açıkken hiçbir sorun yok lakin PC'yi kapatınca ( oyun paylaşan benim) karşıdaki kişide oyunlar gidiyor. PC açınca geri geliyor.
Yani PC açıkken oyunlarıma erişebiliyor. PC kapalıyken oyunlar gidiyor.

Zaten öyle çalışıyor.
O zaman 6 ay boyunca askere giden arkadaşımın kapalı bilgisayarından hayali olarak mı oynadım?
Aile paylaşımı böyle bir şey değil. Paylaşan siz iseniz aile paylaşımını yaptıktan sonra karşı taraf oyunlarınıza ulaşabiliyor. Aile paylaşımını nasıl yaptınız? Yeni beta aile paylaşımı özelliğini mi kullanıyorsunuz? Yoksa eskisini mi?

Son düzenleme:
Yanlış bilgi
O zaman 6 ay boyunca askere giden arkadaşımın kapalı bilgisayarından ben 6 ay boyunca hayali olarak mı oynadım?
Aile paylaşımı böyle bir şey değil. Paylaşan siz iseniz aile paylaşımını yaptıktan sonra karşı taraf oyunlarınıza ulaşabiliyor. Aile paylaşımını nasıl yaptınız? Yeni beta aile paylaşımı özelliğini mi kullanıyorsunuz? Yoksa eskisini mi?
Yanlışılınız var zaten aile paylaşımı açmak için karşıdaki kişinin bilgisayarı açılması isteniyor. Öyle bir şey mümkün değil, eskisinde de aynı yenisinde de aynı, fark yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlışılınız var. Zaten aile paylaşımı açmak için karşıdaki kişinin bilgisayarı açılması isteniyor. Öyle bir şey mümkün değil. Eskisinde de aynı, yenisinde de aynı fark yok.

1713470587408.png

Arkadaş 2 gündür PC açmıyor. Yanlışınız var bu konuda. Lütfen araştırın. Aile paylaşımı için karşı tarafın bilgisayarı açık olması gibi bir zorunluluğu yok. Aile paylaşımını açtığında karşı taraf sizin oyunlarınıza normal şartlarda ulaşabiliyor. Konu sahibi arkadaşın farklı bir sorunu var.

O zaman 6 ay boyunca askere giden arkadaşımın kapalı bilgisayarından hayali olarak mı oynadım?

Hesap-aile kütüphanesini yönet- paylaşım durumu falan. Aygıt adı. Benim PC. Yetkili.
Altta. Kullanıcı adı yetkili.

Geri
Yukarı