Çözüldü Aile paylaşımında satın al hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EgE0770

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Arkadaşımla Steam'den aile paylaşımı özelliğini açtık ve bazı oyunlarını indirdim. Ancak bu özellik sürekli kapanıyor gibi bir şey oluyor. Örneğin sabah HOI4 oynadım ve bilgisayarı kapattım. Akşam tekrar açtığımda arkadaşımın aktif olmamasına rağmen oyunu oynamaya çalıştığımda satın al butonu çıkıyor ve oynayamıyorum. Bu olay bilgisayarı hatta Steam'ı her açıp kapattığımda yaşanıyor. Ayrıca arkadaşımın 115 oyunu varken bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra sadece bende yüklü olan Hearts of Iron 4 gözüküyor zaten onu da oynayamıyorum. Ayarlardan baktığımda ise aile paylaşımı açık ve arkadaşım yetkilendirilmiş olarak gözüküyor. Bu sorunu şu anlık sadece arkadaşımın benim hesabıma giriş yapıp çıkmasıyla çözebildik. Bunun daha kolay bir yolu yok mudur acaba? Çünkü arkadaşım her zaman aktif olamıyor. Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• resim_2023-05-07_211112734.png
    resim_2023-05-07_211112734.png
    102,7 KB · Görüntüleme: 71
  • hoi 4.png
    hoi 4.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 61
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Allah Allah. Aslında kendi bilgisayarından benim hesabima girip halletmiş. Aile paylaşımı ayarlarına baktığımda onun bilgisayarıda benim bilgisayarımda yetkilendirilmiş gözüküyor. Ayrıca benim hesabıma giriş yapınca oynayabiliyorum 🤔

Sorununuzun sebebi bence bu. Attığım videodakileri arkadaşının hesabına girip yap ayrıca yanıt ver tuşunun yanında öne çıkar var ona basarsanız konunuz öne düşer ve hocalarım yardımcı olur size. iyi günler.
Yok silmişsiniz sanırım göremiyorum mesajınızı önemli değil. 🙂

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam şu şekilde yaptınız değil mi yapmadıysanız bunu deneyin bende sorun olmadı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam şu şekilde yaptınız değil mi yapmadıysanız bunu deneyin bende sorun olmadı.

Evet bu şekilde yapmıştık daha doğrusu arkadaşım kendi hesabında yapmıştı kendisi bu konularda daha tecrübeli olduğu için hesabımı ona vermiştim aynılarını benim hesabımda da yaptığını düşünüyorum çünkü arkadaşım hesabıma gir çık yaptıktan sonra düzeliyor oynayabiliyorum ancak daha basit bir çözüm yöntemi varsa onu sormak için açtım konuyu.

Evet bu şekilde yapmıştık daha doğrusu arkadaşım kendi hesabında yapmıştı kendisi bu konularda daha tecrübeli olduğu için hesabımı ona vermiştim aynılarını benim hesabımda da yaptığını düşünüyorum çünkü arkadaşım hesabıma gir çık yaptıktan sonra düzeliyor oynayabiliyorum ancak daha basit bir çözüm yöntemi varsa onu sormak için açtım konuyu.

Hocam sizin hesabınızda nasıl yaptı? Bilgisayarınızdan yapması gerekiyor bunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sizin hesabınızda nasıl yaptı? Bilgisayarınızdan yapması gerekiyor bunu.

Allah Allah. Aslında kendi bilgisayarından benim hesabima girip halletmiş. Aile paylaşımı ayarlarına baktığımda onun bilgisayarıda benim bilgisayarımda yetkilendirilmiş gözüküyor. Ayrıca benim hesabıma giriş yapınca oynayabiliyorum 🤔

Sorununuzun sebebi bence bu. Attığım videodakileri arkadaşının hesabına girip yap ayrıca yanıt ver tuşunun yanında öne çıkar var ona basarsanız konunuz öne düşer ve hocalarım yardımcı olur size. iyi günler.

Çözüm
Sorununuzun sebebi bence bu. Attığım videodakileri arkadaşının hesabına girip yap ayrıca yanıt ver tuşunun yanında öne çıkar var ona basarsanız konunuz öne düşer ve hocalarım yardımcı olur size. İyi günler.

Tamam teşekkür ederim. En Yakın zamanda deneyip cevap vereceğim.

Sorununuzun sebebi bence bu. Attığım videodakileri arkadaşının hesabına girip yap ayrıca yanıt ver tuşunun yanında öne çıkar var ona basarsanız konunuz öne düşer ve hocalarım yardımcı olur size. İyi günler.""
Sorununuzun sebebi bence bu. Attığım videodakileri arkadaşının hesabına girip yap ayrıca yanıt ver tuşunun yanında öne çıkar var ona basarsanız konunuz öne düşer ve hocalarım yardımcı olur size. İyi günler.

Evet kendi bilgisayarımdan onun hesaba girip kendimi yetkilendirince sorun çözüldü teşekkürler.

Tamam teşekkür ederim. En yakın zamanda deneyip cevap vereceğim.

Çözüldü olarak işaretlemeyi bulamadım kusura bakmayın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı