Aile sorunları

Artık o şekil yürümeye başladı zaten bir para lazım oluyordu onu da mining ile epey biriktirdim gerektikçe çekiyorum. Onlarla çok iletişime geçmek istemiyorum.

Artık o şekil yürümeye başladı zaten bir para lazım oluyordu onu da mining ile epey biriktirdim gerektikçe çekiyorum. Onlarla çok iletişime geçmek istemiyorum.
Arkadaş çevren iyiyse bilgisayardan online oyun oynayarak kafa dağıtabilirsin. Ama oyuna girerken kafanda tel düşünce olmalı: Eğlenmeye ve kafamı boşaltmaya giriyorum. Eğer bu düşünce olmazsa daha çok moralin bozulur. Ekstradan şunu söyleyebilirim. Müzik ruhu dinlendirir. Güzel müzikler bularak kafanı dinleyebilirsin. Şahsen ben müziksiz yapamam.

Müzik dinlerim, epey oyunda oynarım farklı türlerde sürekli dc'de takılırdık ama şu aralar bunlar için zamanım yok derslerden dolayı, neyse saat geç oldu yardımcı olan herkese teşekkürler. Daha iyi hissediyorum güzel tavsiyeler de edindim.

Biri yazmış ama tekrar bende yazayım.
Arkadaşın dediği gibi ayrı eve çıkmak tek çözüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…