Aile sorunları

KS
S

sayden_witcher

Yoctopat
Annenden uzak dur. Çok yüzüne bakma böyle. Senle konuşmak istediğinde 1 kelimeyle falan cevap ver. Dediğim gibi bende yaşadım. Dayak bile yedim. İnadını sağlam tut. En azından ben böyle yaptım. Şuan çok baskı hissetmiyorum. Suyuna gidiver aranız bir anlık iyi olursa. İdare et ayrı eve çıkana kadar. Arkadaşlarınla aktivite vs. yaparak kafanı dinle.

Artık o şekil yürümeye başladı zaten bir para lazım oluyordu onu da mining ile epey biriktirdim gerektikçe çekiyorum. Onlarla çok iletişime geçmek istemiyorum.

Memati_Baş

Decapat
Yer
Vadinin içinde
Artık o şekil yürümeye başladı zaten bir para lazım oluyordu onu da mining ile epey biriktirdim gerektikçe çekiyorum. Onlarla çok iletişime geçmek istemiyorum.
Arkadaş çevren iyiyse bilgisayardan online oyun oynayarak kafa dağıtabilirsin. Ama oyuna girerken kafanda tel düşünce olmalı: Eğlenmeye ve kafamı boşaltmaya giriyorum. Eğer bu düşünce olmazsa daha çok moralin bozulur. Ekstradan şunu söyleyebilirim. Müzik ruhu dinlendirir. Güzel müzikler bularak kafanı dinleyebilirsin. Şahsen ben müziksiz yapamam.

KS
S

sayden_witcher

Yoctopat
Arkadaş çevren iyiyse bilgisayardan online oyun oynayarak kafa dağıtabilirsin. Ama oyuna girerken kafanda tel düşünce olmalı: Eğlenmeye ve kafamı boşaltmaya giriyorum. Eğer bu düşünce olmazsa daha çok moralin bozulur. Ekstradan şunu söyleyebilirim. Müzik ruhu dinlendirir. Güzel müzikler bularak kafanı dinleyebilirsin. Şahsen ben müziksiz yapamam.

Müzik dinlerim, epey oyunda oynarım farklı türlerde sürekli dc'de takılırdık ama şu aralar bunlar için zamanım yok derslerden dolayı, neyse saat geç oldu yardımcı olan herkese teşekkürler. Daha iyi hissediyorum güzel tavsiyeler de edindim.

Yeni konular

Yukarı