Aile zoru ile saç kestirmek

malwares

Hectopat
Makaleler
2
14 Yaşındayım. Çok güzel kıvırcık saçlarım var, herkes beğeniyor. Bu sene bir sürü kız arkadaşım oldu. Saçımı ilk defa bu sene uzattım bu kadar uzun ancak babam, teyzem vs durmadan kestir, ne zaman kesilecek gibi sorularla burnunu soktu ve bugün berbere gittim bir aile üyem ile. İğrenç oldu saçım, üstüne hatalı kesti. Sol uzun, sağ kısa ve iğrenç oldu. Zaten artık ne heves kaldı, ne eski benliğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
14 Yaşındayım. Çok güzel kıvırcık saçlarım var, herkes beğeniyor. Bu sene bir sürü kız arkadaşım oldu. Saçımı ilk defa bu sene uzattım bu kadar uzun ancak babam, teyzem vs durmadan kestir, ne zaman kesilecek gibi sorularla burnunu soktu ve bugün berbere gittim bir aile üyem ile. İğrenç oldu saçım, üstüne hatalı kesti. Sol uzun, sağ kısa ve iğrenç oldu. Zaten artık ne heves kaldı, ne eski benliğim.
Bir zamanlar aynı olay başıma geldi üzgünlüğümü gördükleri zaman bir daha lafını etmediler.

Peki bu kızlar seni saçından dolayı mı seviyorlar? Seni sen olduğun için seven arkadaşın yoksa arkadaşın olmamalı bence tabii kendi kararın bu.
İlk bakışta genelde dış görünüşe önem verir kızlar.

Git annenin önünde oturup ağla, ileride tekrar kestirmek isteseler bile annen karşı çıkar. Biraz duygu sömürüsü oluyor ama yapacak bir şey yok.
Bu da çok saçma..

Yeni konular

Geri
Yukarı