Ailelerin aşk işleri ile dalga geçmesi

329112

Hectopat
Makaleler
4
Türk toplumunda neden böyle bir şey var anlamadım, 6. sınıfta ablama güvenip ona sevdiğim birisi olduğunu söylemiştim kimseye söylemeyeceğim demişti ama ertesi gün kahvaltıda anlatmıştı. Ve ailem bu konuda beni desteklemek yerine dalga geçmişlerdi. O günden beri ne ablama ne de aileme karşı bir güvenim kalmadı şimdi bile birisinden hoşlanıyorum ve aileme bunu belli bile etmedim. Ve farklı insanlar ile konuşurken bunu sadece benim yaşamadığımı gördüm arkadaşlarımın da benzer yaşanmışlıkları var. Sizin de var mı? Varsa bu sizde nasıl bir etki yaptı ve bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.

Türk toplumunda neden böyle bir şey var anlamadım, 6. sınıfta ablama güvenip ona sevdiğim birisi olduğunu söylemiştim kimseye söylemeyeceğim demişti ama ertesi gün kahvaltıda anlatmıştı. Ve ailem bu konuda beni desteklemek yerine dalga geçmişlerdi. O günden beri ne ablama ne de aileme karşı bir güvenim kalmadı şimdi bile birisinden hoşlanıyorum ve aileme bunu belli bile etmedim. Ve farklı insanlar ile konuşurken bunu sadece benim yaşamadığımı gördüm arkadaşlarımın da benzer yaşanmışlıkları var. Sizin de var mı? Varsa bu sizde nasıl bir etki yaptı ve bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.

Tabii geçilir. 6. sınıfta sevgili bulmak ne demek be 🤣

Türk aile yapısı böyledir.

Aile içerisinde büyükler bazen laf olsun ortam dolsun misali komiklik yapmak için bizleri böyle saçma şeylere alet edebiliyorlar bunu sadece siz yaşamıyorsunuz. Tabii bu konuda onları linç etmekte çözüm değil sonuçta yaş kemâle ermiş insanlar eğlencesine bakıyor artık 😐

Eee geçsin nolcak ben de kız işlerinden bahsedip dalga geçip eğleniyorum ailemle.
Daha önceden yaşamıştım biraz kırılıyor insan açıkçası, gelip bu konu hakkında ciddi olarak konuşmak yerine sabah kahvaltıda saçma sapan dalga geçmeleri aşırı üzüyor cidden. Hele bunu bir sır olarak ablana anlattıktan hemen sonraki gün direkt söylemesi.

Geri
Yukarı