Benim aşk ile ilgili bir sorunum

malwares

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar, 7 aydır okulda bir kızı seviyordum bu kız Rusya'lı tatar. Neyse hiç konuşamadım okul içinde işte dalga geçerler, sevgilisi vardır falan. Artık mezun oldum ortaokuldan liseye geçtim. O ise aynı okulda. Benden büyük ancak, yabancıları alt kademelere veriyorlar dil öğrensin geride kalmasın diye. Neyse bu kızı çok seviyorum. Telefonumda, duvar kâğıdımda. Bunu Instagram'da aradım fake hesabımda arkadaşını buldum. Kazakistan'lı anonim mesaj etkinliği yapmisti sordum iste "o kizin adi ne?" falan adini verdi Instagram kullanmiyor ailesi izin vermiyor, DM gel numarasini vereyim dedi. Ben de gittim ve iste cok az konustu ve yarin veririm dedi. Yarın oldu dedi ki iste beni engellemis falan, numarasini kaybettim. Annem onunla konusmami yasakladi gibi seyler dedi. Şu an moralim 0 ruyamda durmadan o kizi goruyorum, uyusam da gecmiyor.

Hocam umutsuz vaka. Allah'tan başka kimse seni o kızla buluşturamaz. Hem o kız seninle ilgili ne düşünüyor? Sen onu seviyorsun fakat o seni senin sevdiğin kadar seviyor mu? Ve liseye gidiyorsun daha. Daha çok erken. Belkide ergenlik hormonu da olabilir. Çünkü ben lise 1. sınıfta her kıza aşık olurdum ama şu an zerre umurumda değiller. Kızlara karşı zaafım vardı, hep sıramı onlara verirdim. Allah'tan geçti o günler şimdi günahımı dahi vermem kızlara.

Hocam umutsuz vaka. Allah'tan başka kimse seni o kızla buluşturamaz. Hem o kız seninle ilgili ne düşünüyor? Sen onu seviyorsun fakat o seni senin sevdiğin kadar seviyor mu? Ve liseye gidiyorsun daha. Daha çok erken. Belkide ergenlik hormonu da olabilir. Çünkü ben lise 1. sınıfta her kıza aşık olurdum ama şu an zerre umurumda değiller. Kızlara karşı zaafım vardı, hep sıramı onlara verirdim. Allah'tan geçti o günler şimdi günahımı dahi vermem kızlara.
Bitti artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı