Ailem 1000 Mbps internetin 140 TL'ye olduğuna inanmıyor

Arkadaşlar, biraz sinir kusacağım baştan söyleyeyim. Şimdi bu adamlar o kadar gelmiş binaya Türkiye'de herkesin isteyip de çoğunda olmayan 1000MBPS altyapıyı döşemiş ve 140 TL'ye şu an da 16Mbps'ye ödediğimiz fiyata veriyor. Benim ise hiçbir şey anlamayan aileme durumu anlatıyorum, daha iyi, daha kararlı diyorum. İnanın bana mı diyorsun? Diye bile alınmıyorlar. Kafayı yemelik olay vallahi, Türkiye'de çoğu kişinin hayali olan internet binada var ve erişemiyorsun. Faturayı ben ödeyeyim diye teklif bile ettim kabul etmiyorlar. Vallahi kafayı sıyırmalık iş. Burada tavsiye falan istemiyorum, yanlış anlaşılmasın aile tavsiye konusu değil. Sadece bir yere açmak istedim artık bu olayı.

15 Mbps internete 200₺ veren ben :(

Aileler çok saçma şeyler yapıyor, bizi (çocuklarını) umursamıyorlar. Diyecek çok şey var, neden bilmiyorum ancak bize güvenmek yerine kulaktan dolma bilgilere, ya da kendi kafalarından uydurdukları şeylere inanıyorlar.

Bir video vardı TurkNet'in altyapı döşemesiyle insanların doğrudan 1000 Mbps'e yönelmemesi ve bu nedenle de var olan abonelere GigaFiber için öncelik tanınmasıyla ilgili... Doğruymuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı