Ailem bana bilgisayar almıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Notların çok iyi zaten sistem istiyorumda drdiğim gibi işte :(

Yaş 13 bir bildikleri de yok
Güzel kardeşim daha 13 yaşındasın. Emin ol ailen sana almak istemediği için değil, seni düşündükleri için almıyorlar. Zamanında herkes annesine babasına bir şeyler aldırmak için çabalamıştır. Bir çikolata olur, bir gofret olur veya çok daha pahalı büyük şeyler olur, hiç fark etmez. Seni bu yaşına kadar büyütüp yetiştiren aile tabi ki seni düşünerek almıyor. En güzel taktik liseye, üniversiteye geçince bir şeyler istemektir. Biraz daha sabret. :D

Ailene karşı sinirli olman çok normal. Anladığım kadarıyla evde canın sıkılıyor. Anne ve babanla konuşup neden bunu istemediklerini öğrenmen en iyisi. 7. Sınıfa gidiyorsun sanırım. Seneye sınavın olacağı için olabilir mi?
Ailene karşı burada kesin yargıyla konuşuyorsun, yüzlerine de şirinlik yapıyorsan daha da kötü.

Mesajın düzenlenmeden önceki hali:

Ailem bana bilgisayar almıyor. Kardeşim ve anlem ile ters düşüyoruz, babamın da gönlü yok gibi.

Unlost Eco V2 almak istiyorum.

Aileme nasıl sistem aldırırım?
Düzenli çalış, ailenin gözüne gir onlar seni anlayışla karşılarlar :) Ama şu an sakın bilgisayar alma. Benim 4600 TL ye aldığım sistem 4900 TL ye yaklaşmış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı