Unlost Eco V2 Nasıldır?

Unlost'u çok severim ama topladığı bilgisayarlar maalesef ki vasat. APU bulunan bir işlemciye GTX 1650 takmazsın. Hadi GTX 1650 Super olsa eyvallah diyeceğim fakat GTX 1650 nedir yav. SSD güzel, diğer bileşenler idare eder fakat 4300 TL edecek bir sistem değil. Daha iyisini alırsın. Şimdi piyasaya bir bakayım geri döneceğim.

3.900 TL'ye Unlost Eco V2 alacağım en ekonomik sizce alınır mı bir de inventus kaç günde getirir kargo mu?
Sana bir video atacağım ve kesinlikle izlemelisin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Unlost'u çok severim ama topladığı bilgisayarlar maalesef ki vasat. APU bulunan bir işlemciye GTX 1650 takmazsın. Hadi GTX 1650 Super olsa eyvallah diyeceğim fakat GTX 1650 nedir yav. SSD güzel, diğer bileşenler idare eder fakat 4300 TL edecek bir sistem değil. Daha iyisini alırsın. Şimdi piyasaya bir bakayım geri döneceğim.

İncehesap'da 4299tl lik PC Hocasının topladığı bilgisayarı önerebilir miyiz arkadaşımıza?

Unlost'u çok severim ama topladığı bilgisayarlar maalesef ki vasat. APU bulunan bir işlemciye GTX 1650 takmazsın. Hadi GTX 1650 Super olsa eyvallah diyeceğim fakat GTX 1650 nedir yavsSD güzel, diğer bileşenler idare eder fakat 4300 TL edecek bir sistem değil. Daha iyisini alırsın. Şimdi piyasaya bir bakayım geri döneceğim.

İlk çıktığı zaman 3700 TL idi sanırsam o zaman alınırdı. ama şimdi vasat.

Unlost'u çok severim ama topladığı bilgisayarlar maalesef ki vasat. APU bulunan bir işlemciye GTX 1650 takmazsın. Hadi GTX 1650 Super olsa eyvallah diyeceğim fakat GTX 1650 nedir yavssd güzel, diğer bileşenler idare eder fakat 4300 TL edecek bir sistem değil. Daha iyisini alırsın. Şimdi piyasaya bir bakayım geri döneceğim.

Ekran kartı RX 570 4 GB alıyorum ben zaten. Onu seçtim param yok fazla.

@Erenbaba55
Hocam kafama şimdi dank etti. Senim bütçe kaç TL? 4000 TL değil mi?

Sana bir video atacağım ve kesinlikle izlemelisin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Unlost yaptığı işleri abartmayı sever.

Geri
Yukarı