Ailem bana bilgisayar almıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaptığınız gerçekten ayıp, 13 yaşındaki çocuğa GTA V oyna diyorsunuz.
İleri de şiddete eğilimli bir birey haline gelebilir ve düşünemeyeceğimiz şeylere mani olabilir.
Lütfen yaşınızın yetmediği oyunları oynamayın!

Ya Allah aşkına ülkemizde hangi çocuğun kendi yaşında oyunu oynadığını gördün? 7 yaşında CS oynamaya başlamış adamım ben. Bu forumda yaşından büyük oyun oynamayan kimseyi bulamazsın.

Ya Allah aşkına ülkemizde hangi çocuğun kendi yaşında oyunu oynadığını gördün? 7 yaşında CS oynamaya başlamış adamım ben. Bu forumda yaşından büyük oyun oynamayan kimseyi bulamazsın.
Bulamadığı için o yola sokmak istiyor işte

Hocam oyun oynamaya sega döneminde başladım.(31 yaşındayım)

Şakamısın?
Gta V oynuyorum 3 yıldır Csgo Hayli Hayli Oynarım benden 4 5 yaş küçükler oynuyor ben nasıl oynamıyım?

Kardeşim PS4'ün var ne istiyorsun daha. Elindekinin kıymetini bilmen lazım bence ama yine de sen bilirsin. Hayatımda hiç konsolum olmadı benim.

Yaptığınız gerçekten ayıp, 13 yaşındaki çocuğa GTA V oyna diyorsunuz.
İleri de şiddete eğilimli bir birey haline gelebilir ve düşünemeyeceğimiz şeylere mani olabilir.
Lütfen yaşınızın yetmediği oyunları oynamayın!

Aynen sokaktakileri minigun la tarayacak arkadaş.

Şaka mısın?
GTA V oynuyorum 3 yıldır CS:GO hayli hayli oynarım benden 4 5 yaş küçükler oynuyor ben nasıl oyna mıyım?

Yani ben karışamam tekele git bir viski al kendine veya bir puro al iç.
Benim için fark etmez, istediğin kadar kendine hem piskolojik hem de fiziksel zarar ver umrumda olmaz.
Ben senin akıl sağlığın için söyledim yaşın yetmiyor diye.

Yaşıtlarını görüp almaya çekiniyor olabilirler. Belki oyun yüzünden arkadaşlarınız arasında hırs oluşacak ve saatlerce bilgisayarla vakit geçireceksin. Yaşıtların genelde böyle yapıyor. Bende zamanında öyleydim. Hata ettim. Çok büyük sayılmam 19'um ama oyun için istiyorsan ailene de biraz hak ver. Onun dışında bilgisayarla yapılabilecek çok şey var. Onlara bu ilginden bahsedebilirsin. Sınavdan sonra alabilirler.
Güzel dedin sence neden istiyorum?
Arkadaşım yok zamanımı PC başında geçiriyorum mantıken

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı