Ailem bana bilgisayar almıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaptığınız gerçekten ayıp, 13 yaşındaki çocuğa GTA V oyna diyorsunuz.
İleri de şiddete eğilimli bir birey haline gelebilir ve düşünemeyeceğimiz şeylere mani olabilir.
Lütfen yaşınızın yetmediği oyunları oynamayın!

Kardeşim 13yasindaki kimse GTA 5 gorup adam öldürmez zaten 13yasina gelmis birinin aklî dengesi yerine gelmiştir.

Şakamısın?
Gta V oynuyorum 3 yıldır Csgo Hayli Hayli Oynarım benden 4 5 yaş küçükler oynuyor ben nasıl oynamıyım?
Öncelikle "mısın" soru eki ayrı yazılır. İkinci olarak da şunu söylemek istiyorum kardeşim, buradaki çoğu insan yaş itibariyle senden büyük. Burada sergilediğin tavırlar bile ortadayken ailene karşı nasıl davranıyorsun hiç tahmin edemiyorum. Belki de almamakta haklıdırlar. 13 yaşındaki bir çocuğa bu tip oyunların oynatılmaması lazım. Ha biz oynamıyor muyduk? Tabi ki herkes döneminin oyunlarını yaşı yetse de yetmese de oynuyordu ama kimseye de saygısızlık etmiyorduk.

Öncelikle "mısın" soru eki ayrı yazılır. İkinci olarak da şunu söylemek istiyorum kardeşim, buradaki çoğu insan yaş itibariyle senden büyük. Burada sergilediğin tavırlar bile ortadayken ailene karşı nasıl davranıyorsun hiç tahmin edemiyorum. Belki de almamakta haklıdırlar. 13 yaşındaki bir çocuğa bu tip oyunların oynatılmaması lazım. Ha biz oynamıyor muyduk? Tabi ki herkes döneminin oyunlarını yaşı yetse de yetmese de oynuyordu ama kimseye de saygısızlık etmiyorduk.

1.aileme karşı böyle değilim.
2. adam bana 5 yaşındaki kişilerin oyandığı oyunları oyna diyor sen bu duruma ne tepki verirdin?
3. evet ayrı yazıldığını biliyorum ama internette nasıl yazdığıma dikkst etmiyorun umrumda olmuyor.

Öyle deme. Bir ara testere filminden etkilenip okulda arkadaşını yaralayıp öldüren bir çocuk vardı. 15 yaşındaydı.

Bazi çocukların sıkıntısı olabiliyor. Cidden ben 8 yaşinda Crysis 2 bitirdim ve şu an küfür falan etmiyorum Crysis 2'de hayvan gibi küfür var. Kimseyede gorunmez olup öldürmuyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı